فیلم “کودک” ، تولد زندگی ریو هیون کیونگ

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] در ماه فوریه ، فیلم “کودک” ، که آرامش و سلامتی گرم به منطقه تئاتر می دهد ، توجهات را به تولد شخصیت زندگی بازیگر ریو هیون کیونگ ، بازیگر “چای جوان” و یک مادر تازه کار تربیت می کند. کودکی تنها و بدون مکان.

“کودک” فیلمی در مورد راحتی و بهبودی گرم است ، که به عنوان یک پرستار کودک برای “یونگ چای (ریو هیون کیونگ)” آغاز می شود ، یک مادر تازه کار که یک کودک را به تنهایی بزرگ می کند ، بدون اینکه جایی برای اعتماد به او باشد ، “A-Young ( کیم هیانگ کی) ، کودکی که زود بزرگ شد. این اثری است که انتظار می رود بعد از “دروغ های زیبا” و “شاهدان” یک فیلم گرم باشد.

در دنیایی پر از زخم ، علاقه به بازیگر Ryu Hyun-kyung ، بازیگر “Young Chae” ، مادری تازه کار با “A-young” (کیم هیانگ-گی) ، کودکی که در سال های بزرگ سال فارغ التحصیل شد ، یک کودک را بزرگ می کند. بخش کودکان داغ است.

SBS بازی ویژه روز سال نو

[곰탕]

ریو هیون کیونگ ، که به عنوان نقش کودکانه کیم هی سو در کارهای مختلف ظاهر شد ، بازیگری است که شخصیت های مختلف را کاملاً با اختلاف دما زیادی که به سختی می توان به عنوان یک بازیگر مشاهده کرد ، از جمله شامی که توسط کارهای مختلف آورده شده است ، یکسان می کند ، شرور سرد و قلب کاملاً کارا.

در فیلم “شمن” کیم سعون و مون سوری همراه با شمن نابود شده خدا “کیم گوم هوا” ، بازی شانزده روز شمن بی خدا “کیم گوم هوا”. هونگ جی سئون “از فیلم هیجان انگیز” آفیس “سی و ششمین جایزه فیلم طلایی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سال 2016 را از آن خود کرد.

اخیراً درام KBS

[죽어도 좋아]

مادر شاغل ، SBS

[닥터 탐정]

در همه ژانرها ، حتی نسل سوم دکتر از نسل سوم دکتر شخصیت را تبدیل کرد ، او شخصیتی را بازی کرد که دارای دامنه زیادی از احساسات بود و باعث نشاط کار می شد.

او فرصت حضور در “من می خواستم به تنهایی بزرگ شوم” را از طریق “کودک” نشان داد. او در محل کار خود ، همدلی خود را نسبت به جنبه درونی تنها یک مادر تازه کار شکننده که کودک را به تنهایی تربیت می کند ، نشان می دهد ، در حالی که ظاهر یک پرستار کودک را نشان می دهد. “به این ترتیب ، راحتی را که همه می توانند رویای شادی معمولی را داشته باشند ، انتقال می دهیم.

به این ترتیب ، بازیگر Ryu Hyun-kyung ، بازیگر “Young Chae” ، تولد یک شخصیت زندگی را پیش بینی می کند ، در روند شخصیت واقعی کاملاً عالی عمل می کند تا یک بزرگسال واقعی شود.

برای واقع گرایی به شخصیت ، او روند تربیت فرزندان برادرزاده و آشنایان نزدیک خود را با هم مطالعه می کند و می آموزد که یک مادر جوان “Young Chae” شود ، و یک کودک را به تنهایی بزرگ می کند. وی با تشکر از بازیگران کیم هیانگ گی و یئوم هه ران ، که به عنوان شخصیتی که از نظر احساسی کار آسانی نیست ، و همچنین کارگردان کیم هیون تاک و تیم تولید همکاری کردند ، و گفت: “با حمایت از من” مانند چای جوان در بازی.

نقش بی نظیر بازیگر دلسوزانه بازیگر Ryu Hyun-kyung کاملاً بیانگر قلب یک مادر تازه کار ، یانگ چای است که می خواهد حتی در زخم های دردناک فیلم “کودک” با او زندگی کند و پیام آرامش و بهبودی را ارسال می کند که “کودک در منطقه تئاتر جدید به مخاطبان تحویل می دهد. تموم شد

ظاهر “جوان چای” ، مادری تازه کار که پیش بینی ظهور بازیگر ریو هیون کیونگ را دارد ، در “کودک” یافت می شود که در 10 فوریه اکران می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *