قبل از اقدام به پرداخت مستقیم عمومی ، اطلاعات ثبت نام اداره کشاورزی را تغییر دهید!

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] دفاتر Gwangju ، Seongnam و Hanam در Gyeonggi-do از خدمات ملی مدیریت کیفیت محصولات کشاورزی برای کشاورزان (شرکت های کشاورزی) یا کشاورزانی که برای اجرای مستقیم پروژه ها و پروژه های کشاورزی تا ماه مارس برای پرداخت مستقیم درخواست کرده اند ، در نظر گرفته شده است. مناطق روستایی ، به عنوان پرداخت مستقیم منافع عمومی. وی اعلام کرد که قصد دارد درخواستی برای تغییر در اطلاعات ثبت نام برای مدیریت کشاورزی از خدمات پشتیبانی صالح برای افسر کشاورزی دریافت کند

كشاورزی كه قصد دارد به عنوان یك پرداخت مستقیم با منافع عمومی ، برای مشاغل مربوط به كشاورزی یا روستاهای كشاورزی اقدام كند ، باید پیش از این در خدمات پشتیبانی كارمندان كشاورزی با صلاحیت منطقه آدرس ثبت نام كند. برای تغییر اطلاعات باید اقدام کنید.

اگر اطلاعات مربوط به مدیریت کشاورزی تغییر نکرده و ثبت نگردد ، ممکن است برنامه های مربوط به پروژه های مختلف مانند پرداخت مستقیم به منافع عمومی محدود شده و یا میزان کمک کاهش یابد.

یک افسر کشاورزی از کشاورزان خواست تا ماه مارس تقاضای ثبت تغییر در مدیریت کشاورزی را داشته باشند تا بتوانند بدون وقفه برای پروژه های کشاورزی و روستایی مانند پرداخت مستقیم به منافع عمومی اقدام کنند.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، توصیه می شود برای تغییر در ثبت نام مدیریت کشاورزی از طریق تماس با دفاتر Gwangju ، Seongnam ، Hanam یا مراکز تماس کشاورز ، یا از طریق نمابر ، پیام کوتاه ، اینترنت یا تلفن همراه اقدام کنید. پیام رسان در طول بازدید ، از آنها خواسته شد که قوانین قرنطینه COVID-19 را مانند استفاده از ماسک رعایت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.