قرنطینه های Chungcheongnam-do برای تاج 19 صلیب سرخ کره

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] چونگنام دو با حضور فرماندار سونگ جو یانگ ، رئیس صلیب سرخ کره ، شین هی جوان و رئیس شعبه چانگنام یو چانگ کی ، صلیب سرخ کره ، مراسمی را برای تحویل کالا برای جلوگیری از تاج 19 در دفتر چهارم استان برگزار کرد.

صلیب سرخ کره ای قصد دارد 154،000 ماسک KF را در ماه فوریه به خانواده های آسیب پذیر ، از جمله خانواده های دارای کمبود توزیع کند ، در حالی که 1000 مجموعه غذای خود قرنطینه COVID-19 تولید و توزیع می کند.

شین هی یینگ ، رئیس صلیب سرخ کره ، گفت که این برای همسایگانی که در تأمین منابع قرنطینه مشکل دارند ، فایده چندانی نخواهد داشت.

از زمان تاسیس صلیب سرخ کره به عنوان فرمان امپراتور گوجونگ در سال 1905 ، وی به طور فعالانه پروژه های بشردوستانه مانند امداد رسانی در برابر بلایا ، پروژه های کمک های اجتماعی و خدمات بهداشت عمومی بر اساس کمک های ملی را ترویج می کند.

اولین جمع آوری کمک مالی از کمک های ملی از دسامبر تا ژانویه انجام شد و جمع آوری کمک مالی دوم از 15 فوریه تا 30 آوریل ادامه داشت. کمک های مالی می تواند از طریق تلفن ، از طریق بانکداری اینترنتی یا انتقال بانکی انجام شود.

یک مقام استانی از صلیب سرخ کره برای پروژه بشردوستانه خود تشکر کرد و گفت: “این کمک بزرگی برای افرادی است که از کرونا 19 قبل و بعد از تعطیلات رنج می برند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.