قضات موقت به اتهام “افشای اسرار تحقیق” که امروز در جلسه دوم دادگاه محکوم شدند

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار كواك دونگ گئون = در تاریخ 29 ام ، دومین دادگاه قضات فعلی ، كه برای انقضا a درخواست دستور و پرونده های تحقیق در دادگاه در زمان جونگ اونو به روند تحویل داده شدند. ‘دروازه’ در سال 2016 به دادگاه برگزار خواهد شد در 29th.

از آنجا که پرونده های مربوط به سو abuse استفاده از مدیریت قضایی از یک نوع مشابه اخیراً در اولین دادگاه بی گناه بودند ، توجه به این موضوع متمرکز است که آیا دادستان در این دادگاه دوم با بی گناهی روبرو خواهد شد یا گناهکار است.

دادگاه کیفری 8 دادگاه عالی سئول (به ریاست قاضی لی گون یونگ لی سونگ-چول لی بیونگ هی) دادگاه دوم علیه قاضی سابق کیفری در منطقه مرکزی سئول شین کوانگ ریول و دستورات سابق معاون رئیس دادگستری چو برگزار کرد. یو یونگ و سان چانگ هو که ساعت 2 بعد از ظهر به محاکمه رازداری رسمی تحویل داده شدند.

پیش از این ، کیفرخواست به مدت دو سال برای رئیس سابق دادگستری شین و یک سال برای رئیس قضات چو و سون بسته شد.

دادستان گفت: “محتوای گزارش با داده های مربوط به رسیدگی به دادگاه ، داده ها از تحقیقات یا اطلاعات مطابقت دارد و به طور عمومی اعلام نمی شود ، بنابراین هیچ گونه تعهدی برای گزارش به اداره دادگاه وجود ندارد” کیفرخواست گفت. “ما در مورد تحقیقات توسط دادستانی درباره علت اداره قضایی گزارش دادیم.”

رئیس کل سابق دادگستری شین در بیانیه پایانی گفت که “گزارش به دادگستری برای اطمینان از اعتبار دادگستری است ، نه حمایت سازمانی ناعادلانه”.

قاضی چو گفت: “من فکر نمی کردم عمل صادقانه به عنوان یک قاضی استثنایی جرم باشد و اکنون این همان است.”

هنگامی که پرونده Jung Unho Gate در آوریل 2016 به پرونده سوisc رفتار قاضی تبدیل شد ، رئیس سابق دادگستری شین با رئیس دادگستری جو و سون ، که در آن زمان فقط قاضی ذخیره بودند ، توطئه کرد و درخواست حکم را ضبط کرد و پرونده را ضبط کرد. قبل از لیم جونگ هونگ در دادگاه ثبت شد وی متهم است که وی را به معاون رئیس اداره دادگاه تحویل داده است.

با این حال ، دادگاه اول اظهار داشت: “هنگامی که فساد قضات سابق و فعلی آغاز شد ، رئیس دادگستری سابق شین خواستار گزارش مفصلی از رئیس قضات چو و سان شد و به نظر می رسید آنها پاسخ دهند ، اما اقدامات متهمان محدود بود به دست آمده از طریق فرایند سفارش ، بیرون درز کرده و مرتکب جرم شده است. پذیرفتن اینکه او از قبل توطئه کرده دشوار است “، وی تبرئه شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *