“لغو خرید با” Labang “به عنوان هدیه سال نو” … بخش Lotte ، تا 4 ماه آینده به فروش می رسد

[ad_1]

(داده های ارائه شده توسط فروشگاه بزرگ لوته) مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم جون کیونگ = فروشگاه دانشگاه لوته در تاریخ 25 ام اعلام کرد که فروش کیت های هدیه را با استفاده از محتوای ویدئویی آغاز می کند تا مصرف کنندگان بتوانند تا چهارم ماه آینده به راحتی در خانه هدیه بخرند.

در تاریخ 26 ام ، Lotte لیستی از هدایای سال را از طریق برنامه (برنامه) فروشگاه جهانی Lotte تحت نام “Live Catalog” نشان می دهد. این طراحی شده است تا محصولات نمایندگی مجموعه هدایای سال نو را به مشتریانی ارائه دهد که به دلیل فاصله اجتماعی نمی توانند از فروشگاه بازدید کنند.

علاوه بر این ، لوته از تاریخ 25 ام ماه گذشته به مدت دو هفته میزبان پخش زنده ویژه ای در فروشگاه بزرگ فروشگاه لوته “100 LIVE” خواهد بود. در کل 90 بار برگزار می شود و تعداد پخش ها در مقایسه با آخرین Chuseok سه برابر می شود.

این پخش انواع محصولات هدیه ، از بهترین مارك های هر گروه محصول ، مانند Sulwhasoo ، Jeong Kwanjang و Senobis ، تا مجموعه های هدایای تازه مانند گوشت گاو کره ای ، میوه ها و سبزیجات و گلابی را تهیه كرد. در گوشه “Saengsaeng Labang” ، که هر چهارشنبه ساعت 2 انجام می شود ، برنامه ریزی شده است که برای تولید طراوت و لذت از سایت ، از مرکز تولید مجموعه های هدیه و رستوران ها بازدید کنید.

یکی از کارمندان فروشگاه بزرگ لوته گفت: “به منظور ارائه محصولات با وضوح بیشتر به مشتریانی که در بازدید از فروشگاه مشکل دارند ، ما از تمام فروشگاه ها و مناطق تولیدی فروشگاه بزرگ به عنوان استودیوی محتوای ویدیویی استفاده می کنیم. ما مزایای متنوعی را آماده کرده ایم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *