لی جائه جون شهردار گویانگ حمایت خود را از ممنوعیت جنگ با کره شمالی اعلام کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] وی در بیانیه ای توسط شهردار دوم لی جائونگ از گویانگ گفت که وی به طور فعال از اجرای قانون منع ضد کره شمالی (قانون اصلاح شده بین کره ای اصلاح شده) حمایت می کند.

شهردار گفت: آزادی بیان در دموکراسی یک حق مهم و اساسی است و حقی است که باید تضمین شود. او قادر خواهد بود معنای خود را در این واقعیت دریابد که در نهایت به کرامت انسانی فراتر از ابراز عقیده آزاد فرد پی ببرد. با این حال ، هیچ آزادی نمی تواند بر زندگی و ایمنی انسان مقدم باشد. “وی تأكید كرد كه اجرای قانون برای مقابله با عوامل خطر جنگ كره شمالی كه امنیت انسان را تهدید می كند ، یك گزینه اجتناب ناپذیر است.

شهردار لی همچنین گفت که از نامه بین المللی اخیر لی جی میونگ ، فرماندار گیونگی به کنگره های ایالات متحده و سازمان ملل استقبال کرده و خواستار ضروری قانون منع مبارزه با کره شمالی است. وی گفت که کاملاً موافق است که اجرای قانون جنگ ضد کره شمالی برای حفاظت از جان انسانها ، ایمنی و مالکیت و صلح در شبه جزیره کره و در جهان ضروری است.

شهردار لی همچنین در ژوئن گذشته گفت: “ما باید تمام اقدامات مانع از فضای صلح و همکاری را متوقف کنیم.” پیشنهادی در مورد بی فایده بودن ارتش سپاه کره شمالی وجود داشت که فقط یک لایحه ارائه داد.

در بیانیه ای ، شهردار لی بار دیگر بر اهمیت صلح در شبه جزیره کره تأکید کرد و به صراحت اعلام کرد که تمام اقدامات دخالت در صلح ، مانند ممنوعیت جنگ علیه کره شمالی ، باید در حال حاضر متوقف شوند.

از طرف دیگر ، شهر گویانگ به عنوان یک شهرداری مهم در منطقه مرزی ، سیاست های مسالمت آمیز را در مناطق مختلف مانند از سرگیری گردشگری در کوزون ، همکاری های پزشکی و درمانی بین کره ای و ایجاد یک منطقه صلح آمیز بررسی و ترویج می کند. خوشه پزشکی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *