لی جه یونگ تا به امروز ، گوشت تازه … آیا باید توسط دادگاه عالی دوم محاکمه شوم؟

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار كواك دونگ گیون = لی جئونگ معاون رئیس سامسونگ الکترونیك ، كه در بحران Gukjeong Nongdan زندانی شده بود و به دلیل تخریب به بازپرداخت به زندان محكوم شد و به دادگاه محدود شد ، توسط دادگاه عالی دوم محاكمه خواهد شد .

طبق دادگاه های 25 ام ، معاون رئیس جمهور لی ، که به اتهام رشوه خواری و غیره به دو سال و شش ماه زندان محکوم شد ، باید در آن تاریخ برای رسیدگی درخواست تجدید نظر کند.

پیش از این ، اولین بخش کیفری سئول (به ریاست قاضی یونگ جون یونگ ، سانگ یانگ سونگ ، کانگ سانگ ووک) معاون رئیس جمهور لی را که به اتهام رشوه خواری و اتهامات دیگر متهم شده بود ، به دو سال و شش ماه زندان محکوم کرد. معاون رئیس جمهور لی که با حالت تحقیر محاکمه می شد ، پس از محکومیت به بازداشت موقت ، توسط دادگاه دستگیر شد.

در صورت تأیید مجازات معاون رئیس جمهور لی ، وی باید یک دوره اضافی در حدود 1 سال و 6 ماه را سپری کند ، منهای 353 روزی که پس از محکوم شدن به دادگاه دوم و محکومیت به مشروط در فوریه 2017 ، تحمل کرد.

برای اینکه پرونده معاون لی در یک جلسه دادرسی مجدد منتفی شود ، باید تصمیم مقصر یا بی گناه در مورد اتهامات تغییر کند. با این حال ، بسیار نادر است که یک درخواست مکرر برای ابطال ، که قبلاً مطابق با هدف رأی دادگاه عالی صادر شده ، در فرجام خواهی باطل شود و جامعه حقوقی احتمال نهایی شدن آن را می داند.

به همين دليل ، برخي حدس مي زنند كه معاون رئيس جمهور لي از بخشش ويژه تجديد نظر نمي كند.

هنگام مراجعه مجدد به دیوان عالی کشور ، تضمین اینکه چه مدت حکم تأیید نشده باقی بماند و گذشت برای مدت قابل توجهی منتفی باشد ، دشوار است.

در گذشته ، رئیس جمهور سی جی لی جائه هیون به جرم بازگشت به کشور به 2 سال و 6 ماه زندان محکوم شد و مجدداً به اتهام رها کردن و بازگشت به کشور تجدید نظر کرد ، اما بلافاصله سیاست نماینده ویژه را پس گرفت. رئیس جمهور لی جائه هیون در ژوئن 2016 به عنوان نماینده ویژه روز آزادی مورد بخشش قرار گرفت.

معاون رئیس جمهور لی ، و همچنین پسر عموی وی ، رئیس جمهور لی ، ممکن است درخواست مجدد را درخواست کرده و سپس درخواست تجدیدنظر را پس از جدی گرفتن بحث ، پس بگیرند.

دادستان ویژه روز قبل (24 ام) گفت ، “درخواست تجدیدنظر مجدد هنوز در جریان است.” معاون رئیس جمهور لی گفت: “در حال حاضر حرفی برای گفتن ندارم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *