لی دونگ سئوپ رئیس جمهور کوکون در انتخابات پیروز شد و رسماً آغاز به کار کرد

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] لی دونگ سئوپ که از زمان افتتاح کوکیوان در دومین انتخابات ریاست جمهوری در کوکیوان انتخاب شد ، گواهی انتخاب خود را دریافت کرد و دوره رسمی خود را آغاز کرد.

كمیته مدیریت انتخابات كوكیوون در “صدور كارت انتخاباتی كوكیوون” كه در سالن سخنرانی كوكیون در تاریخ 29 ژانویه ساعت 11 صبح برگزار شد ، گواهی برنده را به لی لی دونگ سئوپ ارائه داد.

اعضای NEC ، مدیران و کارمندان کوکون ، از جمله مدیر Gap-gil Jeon و مدیر Byeong-yoon Ji (نماینده مدیر) و افراد تکواندو در این جلسه حضور داشتند تا به لی تبریک بگویند.

رئیس جمهور لی پس از دریافت انتخابات گفت: “افراد ارشد بزرگی مانند رئیس جمهور کیم اون یونگ ، ام اون گیو و کارگردان لی جونگ-و وجود دارد و امروز اینجا مکان است. “من سعی خواهم کرد کوکون را با به ارث بردن حقانیت ، هویت و تاریخچه اش در جهان مورد احترام و محبوب قرار دهم.”

“هیچ سیاست تکواندو در آینده وجود ندارد. هیچ باند سیاسی وجود ندارد. اگر سیاست باند بزنم ، آن را رد می کنم. لطفاً با هم متحد شوید. ما Kukkiwon را دوستانه ، Kukkiwon را که همه مایل به دیدن آن هستند و Kukkiwon را که در آن کارمندان می توانند با هیجان کار کنند ، ایجاد خواهیم کرد. “

رئیس جمهور گپ گیل جئون در سخنرانی خوش آمد گویی خود گفت: “من صمیمانه به رئیس جمهور لی دونگ سئوپ انتخاب كوكیون را تبریک می گویم. ما همچنین از همه اعضای کمیسیون انتخابات به خاطر تلاش هایشان برای ایجاد آرامش انتخابات تشکر می کنیم. من کارگردان لی دونگ سئوپ را بهتر از هرکسی می شناسم و به او اعتماد دارم. کوکیوون دومین کوکیوان است که جهشی دیگر به جلو دارد و من فکر می کنم مردی که از ویژگی های کافی برای ایجاد دوره رنسانس برخوردار باشد به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده است. “

پارک هشین رئیس کمیسیون انتخابات گفت: “با تشکر از علاقه و حمایت شما ، سرم را به زیر می کشم و از شما برای پایان انتخابات تشکر می کنم. من خواستار فداکاری و داوطلبانه بیشتر در احیای غرور مردم در تکواندو ، افزایش اعتماد به نفس و یکپارچگی هستم ، و دعا می کنم که شما مدیر کوکوون شوید ، جهان را خارج از درگیری گروه ها پوشش می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *