لی هان گیو ، معاون فرماندار دولت 2 ، بازرسی در محل در مرکز کنترل حفاظت مدنی North Gyeonggi

[ad_1]

بازرسی در محل مرکز کنترل سیگنالهای حفاظت مدنی در استان شمالی گیونگی

[세계연합신문 이영호 기자] صبح 5 صبح در ساعت 5 صبح ، معاون پنجم فرماندار گیونگی ، لی لی هان گوی ، برای بازرسی در محل از مرکز کنترل سیگنال دفاع مدنی در گیونگی شمالی واقع در دفتر دولت شمالی استان گیونگی بازدید کرد. .

در آن روز ، معاون فرماندار لی هان گیو با نظارت دقیق بر موضع دفاع غیرنظامی از جمله تماشای اجرای پخش قرنطینه برای آنفلوانزای مرغی در مرکز کنترل سیگنال های حفاظت مدنی ، مسئول مرکز کنترل را تشویق کرد.

معاون فرماندار لی هان گیو گفت: “تاسیسات حفاظت از مدنی یک مرکز مهم است که از زندگی ساکنان محافظت می کند و با صدور اخطارهای فوری در صورت وقوع جنگ یا فاجعه ، خسارت های مالی را به حداقل می رساند” و از “خواست تا هشدار مدنی کامل را حفظ کند. “محافظت. “

تسهیلات هشدار دهنده حفاظت مدنی برای انتشار فوری هشدارهای حفاظت از مدنی در صورت ساخت و سازهای حفاظت مدنی و تحریکات محلی در منطقه مرزی و گسترش سریع بلایا در صورت بروز بلایای طبیعی مانند باران های سیل آسای محلی و توفان ها و در مجموع 547 مرکز هشدار دهنده حفاظت از مدنی در استان واقع شده است.

به ویژه ، مرکز کنترل دفاع مدنی در استان شمالی گیونگی ، مطابق با صدور مشاور خطر آنفولانزای مرغی ، از 2 تا 10 فوریه برای جلوگیری از قرنطینه از امکانات هشدار دهنده حفاظت مدنی در 14 شهر و شهرستان در نزدیکی مرغداری ها استفاده می کند اقدامات برای مزارع مرغداری و ساکنان انجام یک پخش تبلیغاتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.