لی هی جین ، رئیس بخش یونگدوک ، در چالش عدم تمرکز استقلال شرکت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] لی هی جین ، رهبر Yeongdeok-gun ، با افتتاح عصر خودمختاری 2.0 در 22 “در چالش عدم تمرکز” شرکت کرد.

با پیش بینی تمرکززدایی از خودمختاری ، چالش یک کارزاری است که توسط کمیته خودمختاری و تمرکززدایی ریاست جمهوری آغاز شده است تا با آغاز دوره استقلال محلی 2.0 ، از جمله بازنگری کامل قانون خودمختاری محلی پس از 32 ، تمایل به تمرکز استقلال را به اشتراک بگذارد. سال و معرفی سیستم پلیس خودمختار پس از 75 سال. این یک روش برای شناسایی شرکت کننده بعدی پس از ارسال عکس با نمایش رایگان در مورد دوره 2.0 استقلال محلی در سرویس شبکه اجتماعی (SNS) است.

در دوره خودمختاری محلی 2.0 ، بر اساس مهارت های کسب شده توسط مقامات محلی پس از دوره خودمختاری محلی 1.0 ، جایی که دولت های محلی متمرکز بر مقامات محلی و محلی بودند به دوره فعال سازی اشاره دارد

لی هی جین ، رئیس ایالت یئونگدئوک ، در چالش نامزدی برای هوانگ این هونگ ، رئیس Jeonbuk Muju County ، کیم Byeong-so ، رئیس Ulleung County و Kim Ju-so ، رئیس County Uiseong شرکت خواهد کرد. “ما در آغاز تاریخ جدید خودمختاری محلی هستیم. وی گفت: “ما برای دستیابی به خودمختاری كامل محلی كه با ارتش و با تمركز بر ارتش ارتباط برقرار می كند ، همه تلاش خود را خواهیم كرد.”

لی ، که در این چالش شرکت کرد ، رئیس شهرستان اوجین ، یونگ چان جئول و رئیس پلیس یونگدوک ، چوی جین تائه را به عنوان شرکت کنندگان بعدی منصوب کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *