مامامو ، اولین بار در تلویزیون زمینی ژاپن آغاز به کار کرد … “Dingardinga” منتشر شد

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] گروه دختران “MAMAMOO” برای اولین بار از زمان پخش خود در یک برنامه تلویزیونی زمینی ژاپن ظاهر شد.

طبق RBW در تاریخ 3 ، مامامو روز قبل در قسمت پخش مستقیم “We News” از تلویزیون ژاپن “Sukkiri” ظاهر شد. اولین نسخه ژاپنی “Dingardinga” منتشر شد و حس سرگرمی را نشان داد.

در این روز ، مامامو با نشان دادن سلام و احوالپرسی با آكاپ ، توجه خود را از ظاهر خود جلب كرد ، كه گفت: “من شما را می بینم. سولار با گفتن این جمله که “من علاوه بر فعالیت های هنرمندان ، گواهی خنده گواهی درمانگر را دارم” فضای صحنه را گرم کرد.

مونبول به عنوان cappella “Doushitekimio skinny natteshimatandaro” آواز می خواند و می گفت آرزوی خواننده شدن را با تماشای TVXQ ، گروهی که در ژاپن بسیار محبوب است ، بزرگ کرد.

هواسا گفت ، “من خرد کردن شانه و گوشت خوک را دوست دارم. همه اعضا را دوست دارم ، بنابراین دوست دارم آن را با هم بخورم.” وین با گفتن “من عاشق نقاشی کردنم ، مهارت های نقاشی سطح بالای خود را به نمایش گذاشتم ، بنابراین امروز قصد دارم ظاهری شبیه به هاروناسانگ” ترسیم کنم.

همچنین ، در پایان پخش آن روز ، گروه Nada Sosou نمایش داده شد که در اولین آلبوم کامل ژاپن قرار گرفت.

RBW گفت: “اگرچه مامامو برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی زمینی ژاپن ظاهر شد ، اما محبوبیت جهانی آن را با صعود به روند شماره 1 در توییتر قبل از پخش آن ثابت کرد.” او گفت.

مامامو آلبوم محلی Travel-Japan Edition ، شامل نسخه ژاپنی Dingardinga را منتشر کرد که اولین بار توسط Sukiri منتشر شد.
(عکس = تهیه شده توسط RBW)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *