ما آن را در منطقه حفاظت شده روستاییان در جاده ملی ایمن تر خواهیم کرد.

[ad_1]

طرح مفهومی نصب منطقه حفاظت از روستاییان

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل اعلام کرده است که با ایجاد یک طرح جامع برای مرحله دوم منطقه حفاظت از روستاییان (2023 ~ 2021) 180 بزرگراه ملی در اطراف روستا را با خیال راحت تری طی سه سال آینده راه اندازی خواهد کرد. “

“پروژه بهسازی منطقه حفاظت از روستائیان” پروژه ای برای نصب امکانات ایمنی ترافیکی مانند خط کشی جاده ها ، پیاده روهای غیر لغزنده و دوربین های کنترل سرعت با تعریف یک منطقه خاص برای جلوگیری از وقوع حوادث عابر پیاده در جاده های ملی اطراف روستا.

از سال 2015 ، در سه سال گذشته 94 پروژه اجرا شده است و تعداد سوانح رانندگی در بخش 30.6٪ و تعداد قربانیان 34.4٪ پس از اجرای پروژه کاهش یافته است.

به ترتیب ، 152 سایت با ایجاد “طرح جامع منطقه حفاظت از روستاییان مرحله اول (2019 ~ 2020)” برای ارتقا پروژه های سیستماتیک بهبود یافته و طرح جامع مرحله دوم (2021-2021) این بار پس از ایجاد برای مرحله 1 برنامه ریزی کنید. انجام شده است.

در این طرح ، سایت های متقاضی با تجزیه و تحلیل داده های مربوط به تصادفات جاده ای ، مانند تصادفات عابر پیاده و رقابت های عمومی شناسایی می شوند و 180 بخش ، که باید به طور ترجیحی در سه سال بهبود یابند ، با بازرسی در محل مانند حجم ترافیک انتخاب می شوند ، ترافیک عابران پیاده ، وضعیت ایمنی نصب مرکز و سابقه تصادفات جاده ای.

در آینده ، آژانس مدیریت راهها با مشورت با خدمات صلاحیت دار پلیس محدودیت سرعت را برای 10-30 کیلومتر در ساعت کاهش می دهد و امکانات ایمنی ترافیک مانند تجهیزات اجرای ترافیک و مسیرهای پیاده روی را نصب می کند ، بنابراین یک محیط جاده ای ایمن فراهم می کند برای روستاییان با اطمینان سفر کنند. طرح آفرینش

“با انعکاس دیدگاه های روستاییان ساکن اطراف بزرگراه ملی ، انتظار می رود که تجربه ساکنان حتی بیشتر شود.” وی افزود: “به منظور تجارت در جاده های تحت مدیریت مقامات محلی و همچنین بزرگراه های ملی مشترک ، “دستورالعمل تأسیس و مدیریت مناطق حفاظت از ساکنان” تهیه شد (ژانویه 2021) ، مقامات محلی نیز خواستار مشارکت فعال شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *