ما از جلسات پدران و مادران برای تربیت مطلوب کودکان حمایت می کنیم

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] استان گیونگی به طور آشکار گروهی را برای مشارکت در پروژه پشتیبانی باشگاه عشق کودکان گیونگی استخدام می کند تا به تقویت صلاحیت های والدین مورد نیاز برای تربیت کودکان و تشکیل شبکه های اجتماعی کمک کند.

گروه هدف گروهی از والدین و سایر مراقبان است که متشکل از یک گروه ساکن 5 نفره یا بیشتر و در مجموع 20 باشگاه استخدام می شود. سال گذشته او 10 باشگاه را انتخاب کرد ، اما امسال تعداد گل های خود را دو برابر کرد. هرکسی می تواند برای گروهی از والدین که می خواهند باشگاه والدین ایجاد کنند ، یا گروهی از والدین که باید فعال شوند اما باید فعال شوند ، درخواست دهند.

باشگاه های انتخاب شده حداکثر 900000 برنده برای هر باشگاه فراهم می کنند. وجوه حمایتی را می توان با حفظ فاصله اجتماعی برای فعالیتهای غیر حضوری مختلف مورد نیاز برای ادامه جلسه استفاده کرد.

مدت زمان درخواست از 18 ژانویه تا 3 فوریه از ساعت 18:00 است. می توانید اسناد مربوطه را از وب سایت Gyeonggi بارگیری و تکمیل کرده و از طریق پست یا پست الکترونیکی به دپارتمان مسئول زنان و خانواده های هر شهر / شهرستان ارسال کنید.

لی سون نونگ ، مدیر دفتر گیونگی-دو برای زنان و خانواده در گیونگی-دو ، گفت: “من امیدوارم که شهروندان استان ها علاقه مند و درگیر حمایت از این فعالیت جامعه والدین برای کاهش بارهای والدین باشند ، فرهنگ مناسب آموزش والدین و رسیدگی به کودک آزاری.

از طرف دیگر ، استان گیونگی حداکثر تلاش خود را برای حمایت از فعالیت یک باشگاه مهم والدین براساس سه طرح اصلی در سال جاری انجام خواهد داد: ▲ پشتیبانی از هزینه فعالیت های خودمختار باشگاه های والدین فراهم آوردن فرصت های یادگیری متقابل از طریق جلسات اشتراک فعالیت. انتظار می رود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *