“ما به دنبال” جامعه Geumjeong “هستیم تا با بنیاد فرهنگی Geumjeong کار کنیم”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بنیاد فرهنگی Geumjeong (بنیاد) اعضا را برای مشارکت در پروژه حمایت از شبکه فرهنگی محلی “Geumjeong Community” تا تاریخ 26 استخدام می کند.

Geumjeong Community ، پروژه ای برای حمایت از یک شبکه فرهنگی محلی ، طرحی است برای تشکیل “جامعه” با هنرمندان ، هنرمندان ، مردم فرهنگ زنده و ساکنان Geumjeong-gu و ایجاد یک اکوسیستم فرهنگی پایدار. با Geumjeong-Connect Geumjeong آشنا شوید ، که یک پایگاه جامعه و اکوسیستم ایجاد می کند
در مجموع سه برنامه در حال اجرا است: “Moving Geumjung-N Geumjung” و “Making Geumjung-Geumjeong Maker City” ، که خود را در جامعه تحقق می بخشند.

Connect Geumjeong for Community Building منشوري را براي اقدامات عمومي در بين اعضاي جامعه Geumjeong تصويب مي كند كه از طريق يك پيشنهاد عمومي انتخاب شده است و بر راه اندازي يك سيستم همكاري در جامعه تمركز دارد. بنیاد فرهنگی Geumjeong قصد دارد سیستمی را برای تصمیم گیری منطقی و دموکراتیک ایجاد کند که نظر جامعه را منعکس کند.

N Geumjeong ، که یک اکوسیستم فرهنگی ایجاد می کند ، قصد دارد از طریق جلسات مداوم بحث فرهنگ و هنر محلی را ایجاد کند و یک فضای پایه فرهنگی برای احیای مجدد جامعه ایجاد کند. Maker City Geumjeong ، برنامه اصلی جامعه Geumjeong ، از طریق سمینارهای مختلف و تورهای محلی گروه های کاری برای هر منطقه تشکیل می دهد و پروژه های برنامه ریزی داوطلبانه فرهنگی را تشویق و پشتیبانی می کند. به ویژه ، جامعه قصد دارد فرصت های مشارکت در پروژه های فرهنگی و هنری را از طریق همکاری با بنیاد گسترش دهد و فعالیت های مختلف فرهنگی را برای تحقق ارزش های اجتماعی در منطقه انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *