ما به شما کمک می کنیم با موفقیت به خانه بروید! کیوان کشاورزی استانی “مشاوره های محلی برای مزارع مبتدی تا سال 2021” را انجام می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] م Instituteسسه تحقیق و توسعه گیونگی برای کمک به کشاورزان جدید برای شروع موفقیت در کار کشاورزی و استقرار ، “مشاوره میدانی برای کشاورزی نوپا در سال 2021 در سال 2021” انجام خواهد داد.

این مشاوره در محل عبارتند از: مدیریت کشاورزی: ​​مالیات و حسابداری در کشاورزی ، توسعه برند ، بازاریابی آنلاین: فناوری مشخصات: دام ، طیور ، زنبورداری ، حشرات Technology فناوری رشد: درختان میوه ، گلها ، سبزیجات ، استفاده ویژه ، سایر زمینه ها △ پردازش محصولات کشاورزی: ​​محصولات کشاورزی زمینه پردازش tourism گردشگری روستایی: زمینه تجربه در مناطق روستایی △ گواهینامه کشاورزی: ​​زیست محیطی ، سیستم مدیریت محصول عالی کشاورزی (GAP) ، استاندارد صدور گواهینامه برای مدیریت ایمنی مواد غذایی ( HACCP) و غیره ، 6 وظیفه و 17 حوزه انجام می شود.

این یک روش مشاوره شخصی 1: 1 است که در آن کارشناسان هر مزرعه در 3 ماه 5 بار از مزرعه بازدید می کنند تا وضعیت مزرعه را تجزیه و تحلیل کنند و راه حلی برای حل مشکل ارائه دهند و انتظار می رود در حل مشکلات کشاورزان بسیار مفید باشد. .

مشاوره ها سه بار برگزار می شود: اولی در 1 فوریه تا 30 آوریل ، دومی در 1 مه تا 31 ژوئیه و سوم در 1 آگوست تا 31 اکتبر. اولین دوره درخواست مشاوره از 18 تا 22 ژانویه است و هر کشاورز جدید در مدت 5 سال پس از بازگشت به کشاورزی از هر شهرستان / مرکز شهرستان یک برنامه برای فناوری کشاورزی دریافت می کند و یک توصیه برای انتخاب فرد مورد نظر دریافت می کند.

گای تاک لی ، مدیر بخش سیاست های جهت گیری در انستیتوی تحقیق و توسعه کشاورزی گیونگی ، گفت: “ما به طور فعال از کشاورزان جدیدی که روح تازه ای به کشاورزی می بخشند حمایت خواهیم کرد تا آنها بتوانند ایجاد یک موقعیت پایدار در مناطق روستایی ، رویای آینده. “

از طرف دیگر ، سال گذشته 128 مشاوره محلی برای 24 کشاورز جدید انجام دادیم و در نتیجه بررسی سطح حمایت از پروژه های نوپا از طریق مشاوره و رضایت از تخصص مشاوران ، 94.6 امتیاز از 100 امتیاز را ثبت کرده است. .

آقای الف ، کشاورز جوان سال سوم که گوجه فرنگی را در یونچئون می کارد ، با کمک یک مشاور حرفه ای گواهی GAP دریافت کرد. آقای ب ، یک کشاورز که به مدت 5 سال به پاجو بازگشت ، از طریق مشاوره حقوقی و نهادی توانست ترکیب مکانی ، بازرسی سیستماتیک و برنامه مزرعه پزشکی در حال ساخت را روشن کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *