مجله تایم SM Espa ، به عنوان “تازه کار برجسته K-pop در سال 2021” انتخاب شد

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] گروه دخترانه جدید “aespa” به عنوان “گروه تازه کار K-Pop تازه کار در سال 2021” که توسط مجله تایم در ایالات متحده آمریکا منتشر شد ، انتخاب شد.

به گزارش SM Entertainment در تاریخ 27 ، اسپا ، که در 17 نوامبر سال گذشته با عنوان “Black Mamba” آغاز به کار کرد ، به عنوان یکی از شش تیم “گروه تازه کار K-pop برای تماشای در سال 2021” انتخاب شد ، اخیراً در وب سایت رسمی اعلام شد مجله تایم در ایالات متحده.

مجله تایم توضیح داد: “انتظار برای گروه دختر جدید ، که در SM Entertainment شروع به کار کرد ، زیاد بود و تصاویر و فیلم های غیر استاندارد تیزر اعضا و آواتارهای آنها ، که آواز می خوانند ، می رقصند و رپ می کنند ، منتشر شد و باعث افزایش کنجکاوی شد. “

سپس ، در مورد اولین آهنگ “Black Mamba” اسپانیا ، وی گفت: “با یک موزیک ویدیوی شدید که ترکیبی از نت های بزرگ سینت سایزر ، آواز غنی و رقص نمادین است ، اولین ویدیوی K-pop به 100 میلیون بازدید در YouTube رسیده است ، که کوتاهترین آهنگ در گذشته است. او فقط با یک آهنگ “Black Mamba” به یکی از برجسته ترین تازه واردان در سال 2020 تبدیل شد.

Espa با اولین آهنگ “Black Mamba” خود نه تنها رکورد 100 میلیون بازدید در تاریخ موسیقی ویدئویی اولین آهنگ گروه K-pop را ثبت کرد ، بلکه در جدول موسیقی 95 کشور جهان و در اولین آهنگ های هنرمندان K-pop در نمودار جهانی بیلبورد آمریکا بالاترین رتبه را دارد. معلوم شد که محبوب است.
(عکس = تهیه شده توسط SM Entertainment)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *