مجموعه کوزه های سنتی و یادگارهای کشاورزی برای ایجاد Paju Jangdan Bean Wellbeing Maru Onggi Madang

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] Paju City اعلام کرده است که شیشه های سنتی و مصنوعات کشاورزی را در قالب کمک مالی برای ایجاد رفاه لوبیای Paju Jangdan Maru Onggi Madang جمع آوری می کند که قرار است در اواخر سپتامبر سال جاری افتتاح شود.

هدف از جمع آوری به شیشه های سنتی و بقایای کشاورزی تقسیم می شود. ظرف های سنتی حداقل ظرفیت 100 لیتر یا بیشتر (حدود 65 سانتی متر ارتفاع) دارند و برای زیبایی و محافظت در برابر آسیب باید یک درب نیز در آن باشد و شیشه هایی که داخل آن آسیب دیده یا آسیب دیده باشند از جمع آوری خارج می شوند. یادگارهای کشاورزی اشیائی است که در گذشته در مناطق روستایی مورد استفاده قرار می گرفت ، مانند سنگ آسیاب ، شکاف ، کارخانه های کاغذ سازی ، خرمن کوب ، ملات ، پانگگو ، نوگارا و سئورا.

درخواست کمک مالی تا 30 آوریل است. فرم را از مرکز فناوری کشاورزی Paju یا Paju Jangdankong Wellbeing Maru بارگیری کنید ، فرم را تکمیل کرده و از طریق ایمیل ، نمابر یا پست یا به اداره رفاه اداری مرکز Eup / Myeon یا مرکز فناوری کشاورزی در فناوری کشاورزی Paju ارسال کنید. فقط مراجعه کنید و اقدام کنید. روش جمع آوری به صورت دریافت یک برنامه کمک مالی ، بازدید از وب سایت Jangdan Kong Well-being Maru ، بررسی مناسب بودن و حمل و نقل است.

این شهر اهداکنندگان را به رویداد آزاد Paju Jangdan Kong Well-being Maru دعوت خواهد کرد ، و شما مزایایی مانند انتشار لیستی از اهدا کنندگان در Paju Jangdan Kong Well-being Maru و تقسیم کوپن های مختلف را دریافت خواهید کرد.

چوی یونگ-هوان ، شهردار پاجو گفت: “ما یک نمایشگاه و فضای آموزشی ایجاد خواهیم کرد که در آن شهروندان بتوانند مشارکت داشته و کشاورزی را بیاموزند و تجربه کنند تا ساکنان پاجو ، کشاورزان و گردشگران بتوانند همزیستی کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *