مدیر اداره برنامه اکتساب دفاع هفتاد و هفتمین داپاگو را در داژئون برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] در تاریخ 26 ژانویه ، اداره برنامه دفاع دفاعی هفتاد و هفتمین DAPA-GO را در Setrec-I Co. ، Ltd. و i3 System ، واقع در شهر متروپولیتن داژئون است.

داپاگو جلسه ای است که توسط مدیر برنامه برنامه جذب دفاعی برگزار می شود و به طور مستقیم از شرکت ها و سایت های پروژه های دفاعی به عنوان بخشی از دولت فعال میدانی بازدید می کند. اداره برنامه اکتساب دفاع ، نظرات بیان شده و برنامه های بهبود سیستم را ظرف 7 روزها.

شرکت Trek-I ، آموزشی ویبولیتین محصولات ماهواره ای برای کشورهای جهان. وی همچنین در صنعت دفاع فعالیت دارد.

کمیسیونر Un-ho Kang با مدیران و مسئولان کلیدی ، از جمله لی ال کیم ، مدیر عامل شرکت Setrec I ، آموزشی ویبولیتین دیدار و در مورد راه های احیای صادرات دفاعی گفتگو کرد

مدیر عامل شرکت Kim E-Eul از Setrec-I گفت: “برای مواد استراتژیک نظامی که در محصولات اصلی دفاعی گنجانده نشده است ، اگر پاسخ به درخواست نظر در مورد امکان صادرات یک سند استاندارد است و می تواند به زبان انگلیسی ارائه شود ، در ارتقا صادرات شرکتها م beثر باشد “.

در پاسخ ، کمیسیونر Un-ho Kang گفت: “ما در حال انجام مراحل تصویب سریع موارد استراتژیک برای استفاده نظامی بدون روش قبلی تأیید صادرات هستیم ، و اگر قبل از اجازه دادن به ما در مورد امکان صادرات امکان پذیر باشد ، ما روش بازگشت نامه رسمی نامه استاندارد شده هنگام درخواست یک شرکت به زبان انگلیسی گنجانده شده است. “جواب داد.

متعاقباً ، کمیسار یون هو کانگ نیز از سیستم i3 بازدید کرد. i3 System از زمان آغاز فعالیت خود در سال 1993 و تعریف آن به عنوان یک صنعت دفاعی در سال 2010 ، یک شرکت دفاعی کوچک بوده و سنسورهای تصویر مادون قرمز را که روی سیستم های بزرگ سلاح مانند سلاح های هدایت شونده و تانک ها و وسایل نقلیه زرهی سوار می شوند ، تولید می کند. ارتش کره.

کمیسیونر Un-ho Kang با مدیران و مسئولان کلیدی ، از جمله مدیر عامل شرکت Jeong Han ، I3 System ، ملاقات کرد تا از چالش های صنعت دفاع مطلع شود.

مدیر ارشد اجرایی جئونگ هان از سیستم i3 به سیستم توافق نامه های تحقیق و توسعه سلاح تحت قانون نوآوری در علوم و فناوری دفاعی اشاره کرد و گفت: “ممکن است برخی از عوارض جانبی مانند ارائه برنامه ها باشد که شرکت های شرکت کننده نمی توانند برای آنها برگزار کنند به دلیل معرفی سیستم توافقات علاوه بر قراردادهای موجود ، مسئول است. “یک نظر ارائه دهید.

در همین رابطه ، کمیساریار یون هو کانگ گفت: “معرفی سیستم کنوانسیون برای پاسخگویی به تغییرات در محیط تحقیق و توسعه و ایجاد یک فضای تحقیقاتی به رهبری شرکت انعطاف پذیر است. با مدیریت دقیق پروژه ها و ارزیابی پیشنهادها ، عوارض جانبی مورد نگرانی شرکت ها را کاهش خواهیم داد. من سعی می کنم آن را انجام دهم “

شرکت کنندگان مختلف در پروژه های دفاعی ، مانند واحدهای نظامی یا آکادمی های صنعتی ، از داپاگو که به دلیل ویروس کرونا متوقف شده بود ، بازدید کردند ، آنها مستقیماً توصیه های شرکت یا س questionsالات معلق در مورد تجارت کلی دفاع و همچنین صادرات دفاعی موجود کمیساریای جدید پیش بینی می شود که این سریال به عنوان یک فصل جدید از Dapago احیا شود که گسترش می یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *