مدیر دفتر مسکن شهر گیمپو بازرسی در محل ساخت مسکن را انجام داد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 22 ، مدیر شهر Gimpo دفتر مسکن شهر Park Dong-ik یک بازرسی در محل انجام داد تا از Corona 19 در محل ساخت و ساز ساختمان های مسکونی در شهر Gimpo جلوگیری و گسترش یابد.

این بازرسی از سایت در محل ساخت و ساز خانه های مسکونی (4 مکان ، در مجموع 2498 خانوار) ​​در منطقه Masong-ri ، Tongjin-eup ، Gimpo-si انجام شد.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، شهر گیمپو به طور منظم اعمال دستورالعمل های قرنطینه را در سایت ساخت و ساز خانه های مسکونی در حوزه قضایی بررسی می کند و از یک سیستم گزارش روزانه برای اقدامات قرنطینه استفاده می کند.

مدیر مسکن شهر پارک دونگ-ایک از کارگران ساختمانی خواست که به طور کامل با قوانین قرنطینه COVID-19 در محل ساخت و ساز مطابقت داشته و اقدامات گسترده ای برای جلوگیری از شیوع COVID-19 با افزایش فعالیت های قرنطینه انجام دهند ، به ویژه برای جلوگیری از حوادث کارگران به دلیل ایمنی

در همین حال ، در سال گذشته در مجموع 15 مجتمع و 16258 آپارتمان برای استفاده در شهر گیمپو مورد بازرسی قرار گرفتند و 7 سایت در حال ساخت هستند (در مجموع 3،884 خانوار). مدیر مسکن کوون یی چول گفت: “ما با بهبود کیفیت خانه های مسکونی از طریق مدیریت و نظارت عمیق بر سایت احداث ساختمان مسکونی ، فضای زندگی دلپذیر و راحتی ایجاد خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *