مراسم اعطای بورس تحصیلی در مرکز حمایت از خانواده چند فرهنگی در بوچون برگزار شد

[ad_1]

مراسم بورس تحصیلی در یک مرکز حمایت از خانواده چند فرهنگی در بوچون

[세계연합신문 이영호 기자] در دومین روز ، مرکز حمایت از خانواده چندفرهنگی بوخون یک رویداد بورس تحصیلی برای خانواده های چند فرهنگی ساکن سیمگوک دونگ ، زیر نظر باشگاه شیرهای اول بوچئون برگزار کرد.

در این روز به چهار فرزند از خانواده های چندفرهنگی که از کرونا 19 رنج می برند 500000 بورسیه اهدا شد.

مرکز حمایت از خانواده چند فرهنگی ، بسته ای از 19 محصول مورد حمایت تاج ، مانند ماسک ، مواد ضد عفونی کننده و وعده های غذایی مناسب که برای استفاده روزمره مورد نیاز است را تهیه کرده است تا کمی اشتراک گذاری انجام شود.

یانگ وانگ دئوک ، رئیس باشگاه شیرهای اول بوچئون ، گفت: “من امیدوارم که فرزندان خانواده های چند فرهنگی بتوانند با رغبت بیشتری رشد کنند.” او از بچه هایی که در این مراسم شرکت کردند تشویق و حمایت کرد.

نماینده خانواده چند فرهنگی که حمایت مالی را دریافت کرد گفت: “از اینکه بورسیه بچه هایی با علاقه گرم به خانواده های چند فرهنگی در دوران سخت را به من اعطا کردید متشکرم” و “من برای بچه هایی که وارد دبستان می شوند به خوبی از آنها استفاده می کنم”

مرکز حمایت از خانواده چند فرهنگی در بوچون قصد دارد در آینده روش های مختلفی را برای ارائه کمک عملی از طریق برنامه های مختلف و پشتیبانی متفاوت از خانواده های چند فرهنگی کشف کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *