مراسم تحویل Boeun-gun ، “گواهی بیمه بازنشستگی” برای مادرانی که فرزند سوم یا بیشتر به دنیا می آورند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در تاریخ 26 ، Boeun-gun گواهی بازنشستگی را به دو مادر که اولین پروژه حمایت از حقوق بازنشستگی کشور را برای مادران دارای فرزند سوم یا بیشتر به دنیا آوردند ، تحویل داد.

با تحویل این گواهی بیمه بازنشستگی ، 49 مادر با گواهی بیمه متولد شدند و از ابتدای اجرای پروژه در ژانویه 2018 مزایای بیمه بازنشستگی را دریافت می کنند.

پروژه بیمه بازنشستگی برای مادرانی که فرزند سوم یا بیشتر به دنیا می آورند با حق بیمه 100000 درآمد ماهیانه به مدت 20 سال برای مادرانی که فرزند سوم یا بیشتر به دنیا آورده اند و 6 ماه در شهرستان بوون زندگی می کنند ارائه می شود قبلاً به عنوان ساکن ثبت شده بود و بر اساس تاریخ تولد کودک در Boeun County زندگی می کرد. این یک برنامه حمایت از تولد است که از سن 60 سالگی تا زمان بازنشستگی حقوق بازنشستگی دریافت می کند.

بیمه بازنشستگی حداقل 20 سال تحت پوشش بیمه است و در صورت فوت در زمان دریافت توسط کودکان قابل دریافت است.

“آن جین سو” ، رئیس بخش رفاه اجتماعی مقیم گفت: “برای پاسخگویی فعال به بحران با كاهش جمعیت به دلیل پایین بودن میزان زاد و ولد و افزایش جمعیت و ارتقا promote ثبات زندگی بازنشستگی برای زنان باردار.” به همین ترتیب امیدوارم در آینده مراسم بیمه بازنشستگی بیشتری برگزار شود. “

از طرف دیگر ، Boeun-gun به طور فعال سیاست های پیشگیری از تولد مانند تبریک تولد ، مشوق های انتقال ، مشوق تولد برای کودکان چهارم و بزرگتر و برنامه های پشتیبانی آموزشی برای بسیاری از کودکان را ترویج می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *