مراکز کودکان گوانک گو ، ملی و اجتماعی به عبارتی کاملاً محدود افزایش یافته است.

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] “بار مراقبت از کودکان به دلیل طولانی شدن اپیدمی عروق کرونر و محرومیت اجتماعی بسیار زیاد بوده است ، اما ما بسیار خوشحالیم که یک مرکز ملی و اجتماعی جدید برای کودکان در حال راه اندازی است که در آن می توان به کودکان اعتماد کرد و به آنها اعتماد کرد تا آنها را تسکین دهد. مراقبت از کودکان در دوره ویروس کرونا.

Guanak-gu در حال ایجاد زیرساختی مناسب برای مراقبت از کودکان است که والدین بتوانند به فرزندان خود اعتماد کرده و آنها را به آنها بسپارند و “Guanak ، شهری که کودکان و والدین در آن خوشحال هستند” را ایجاد می کند.

این ناحیه بیش از 50٪ استفاده از مراکز ملی و عمومی کودکان را که به عنوان تعهد هفتمین انتخابات عمومی برای اجرای “جامع و خیریه اجتماعی خیریه گواناکو” ، حصول اطمینان از تبلیغات و بهبود کیفیت خدمات مراقبت از کودکان پیشنهاد شده بود ، به دست آورد. .

مراكز ملی و اجتماعی كودكان اولویت مراقبت از كودكان آسیب پذیر ، از جمله مراقبت از كودكان طولانی مدت را دارند و والدین آنها را بسیار ترجیح می دهند. علاوه بر این ، میزان گردش مالی معلمان در كودكان كم است و این مزیت ایجاد یك محیط پایدار برای كودكان و نوزادان حساس به تغییرات محیطی را دارد.

تاکنون مراکز ملی و دولتی کودکان توسط والدین ترجیح داده می شدند ، اما به دلیل عدم عرضه کافی تقاضا ، زمان انتظار برای پذیرش افزایش یافته و مشکلات همچنان ادامه دارد.

بر این اساس ، این ناحیه با تلاش مداوم ، مانند تضمین تبلیغات م ofسسات کودک با تعادل بخشیدن به مراکز ملی و عمومی کودکان از طریق دونگ برای تقویت مراقبت های عمومی از کودکان و بهبود کیفیت خدمات مراقبت از کودکان ، مراکز ملی و عمومی کودکان را گسترش داده است.

در حال حاضر ، تعداد مراکز ملی و عمومی کودکان در گواناک-گو 84 مرکز است که 13 مورد از 71 مورد در سال 2018 افزایش یافته است. به طور خاص ، میزان استفاده از مراکز ملی و عمومی کودکان که در سال 2018 تنها 38.9٪ بود تا دسامبر 2020 به 50.9٪ افزایش یافت.

از طرف دیگر ، این منطقه نه تنها برای افزایش تعداد مراكز ملی و عمومی كودكان ، بلكه همچنین برای مدیریت بعدی مانند یك پروژه برای بازسازی سبز ، بازسازی و بازسازی به منظور بهبود بهره وری انرژی و كاهش ریزگردها در چهار ، سخت كار می كند. مهد کودک های بزرگسال.

Park Jun-hi ، رئیس Gwanak-gu ، گفت: “ما از ایجاد مراکز ملی و عمومی کودکان برای اجرای موثر بودجه و ایجاد تحول با انتخاب اهداف از طریق بحث و گفتگوهای مستمر با مراکز کودک خصوصی و خانوادگی خودداری می کنیم. “

علاوه بر گسترش مراکز ملی و دولتی کودکان ، این شهر با بهبود شرایط پیری مراکز خصوصی و خانگی کودکان ، حفظ تهویه مطبوع و هزینه های گرمایش و هزینه های کار ، رشد را افزایش می دهد.

علاوه بر این ، این شهر باعث گسترش محیط کودکان و زیرساخت های مراقبت از کودکان می شود.

مرکز فرهنگی خانواده “Gwanak-gu” که برای اولین بار در ژوئن 2019 آغاز به کار کرده است ، دارای مساحت 3999.8 متر مربع در Sinsa-dong ، Gwanak-gu است و در ماه مه سال جاری با 2 افتتاح شد. زیرزمین تا 6 طبقه بالاتر از سطح زمین. این مرکز همچنین یک مرکز بازی سرپوشیده برای نوزادان و کودکان خردسال ، یک کتابخانه اسباب بازی برای کودکان خردسال ، یک مرکز پشتیبانی کامل والدین و یک سالن نمایش که در آن رویدادهای فرهنگی برای تحریک کنجکاوی کودکان برگزار می شود ، ارائه می شود.

علاوه بر این ، چهار مرکز مادرانه از نوع گوانک “ایرانگ” وجود دارد که مراکز مشترک تقسیم کودک و مراکز باز نگهداری کودک را بهم متصل می کنند. ایرانگ به عنوان اتاق بازی عمومی برای نوزادان و کودکان و همچنین فضایی برای کودکان و والدین مورد استفاده قرار می گیرد و قصد دارد Airang ، یک مرکز زایمان از نوع گواناک را با یک صندلی امسال و شش صندلی از سال 2022 گسترش دهد.

شهردار پارک گفت: “از آنجا که تعداد زیادی زوج با درآمد دوتایی در گواناکو گو وجود دارد ، ساکنان علاقه زیادی به محیط کودکان دارند. در آینده ، ما فضایی را ایجاد خواهیم کرد که در آن همه کودکان ساکن Guanak-gu سالم و شاد رشد می کنند و والدین می توانند با اطمینان خاطر فرزندان خود را ترک کنند. “او گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *