مرکز ارتقا of طب شرقی در سئول ، Dongdemun-gu ، فعالیت خود را از سر می گیرد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] مرکز ترویج طب شرقی سئول در دونگدمونگ-گو ، که به طور موقت برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 تعطیل شد ، فعالیت خود را از روز 21 آغاز کرد.

این افتتاح مطابق با اقدامات برای بازگرداندن امکانات فرهنگی در سئول است که از 19 ژانویه آغاز شده است ، و در مرکز ارتقا Medicine طب شرقی در سئول می توانید از موزه پزشکی شرقی در سئول Yangnyeongsi بازدید کرده و از امکانات اجاره (چند منظوره سالن ، مرکز تجربه با غذاهای دارویی). در آینده ، بسته به توزیع کرونا 19 ، برنامه هایی مانند مرکز تجربه حمام پا و اتاق تجربه طب شرقی به تدریج از سر گرفته می شوند.

برای مشاهده ایمن بازدید کنندگان ، مرکز △ حداکثر تا 15 نفر در یک زمان از روز محدود می شود erm اجازه استفاده از ماسک △ بررسی لیست گرما و دسترسی △ ایجاد فاصله بین کاربران 2 متر یا بیشتر △ قبل از عملیات پس از تقویت قرنطینه و غیره ، با دقت تماشا کنید.

علاوه بر این ، آموزش حضوری و تجربه ارائه شده در تعطیلی موقت ادامه دارد. exhibition نمایشگاه های آنلاین موزه △ آموزش آنلاین از طریق کانال های SNS و غیره مطالب مفیدی را با موضوع طب شرقی ارائه می دهد ، به طوری که حتی بازدیدکنندگانی که بازدید از آنها برایشان دشوار است می توانند از طریق وب سایت و کانال های رسمی SNS از زندگی فرهنگی در خانه لذت ببرند.

در همین حال ، مرکز ترویج طب شرقی سئول به دلیل ارزش خود به عنوان یک زیرساخت عالی برای گردشگری پزشکی در سئول شناخته شد و به عنوان یکی از 70 مرکز سلامتی به سبک سئول انتخاب شده توسط دولت سئول و بنیاد گردشگری سئول در دسامبر گذشته انتخاب شد سال “تندرستی به سبک سئول” “تندرستی نوع شهری” است که می تواند در شهر ، بدون سلامتی مرسوم ، که بر بهبود در طبیعت تمرکز دارد ، مورد استفاده قرار گیرد … زیبایی آبگرم food غذای سلامتی △ تناسب اندام ؟؟ یوگا △ طبیعت ؟؟ تصفیه جنگل △ آیا این به معنای تاسیسات عالی گردشگری است که پنج موضوع درمان را برآورده کند؟ این مرکز که به عنوان یک مرکز سلامتی عالی رتبه بندی شده است ، قصد دارد به عنوان فضایی برای خواندن و التیام قلب شهروندان ادامه دهد.

Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت: “من امیدوارم که مرکز تبلیغ پزشکی شرقی سئول ، که یک مرکز سلامتی به سبک سئول است ، به دلیل تاج 19 به مکانی حیاتی برای ساکنان در اوقات سخت تبدیل شود. مرکز قرنطینه خواهد شد برای ایمنی بازدید کنندگان. ما از همه کسانی که به ما می آیند می خواهیم قوانین قرنطینه را به طور کامل رعایت کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *