مرکز بهداشت Cheonan Dongnam-gu ، ایجاد نقشه های گروه ها و امکانات برای معلولان

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز بهداشت Chengan-si Dongnam-gu نقشه ای از گروه ها و امکانات معلولیت ایجاد کرده و توزیع کرده است تا شهروندان بتوانند به راحتی گروه ها و مراکز معلولیت را که منابع محلی هستند ، پیدا و شناسایی کنند.

این نقشه که توسط مرکز توانبخشی Cheonan پیشنهاد شده و توسط مرکز بهداشت Dongnam-gu برنامه ریزی شده است ، گروه ها و مراکز معلولان را بر اساس نوع ، آدرس ، شماره تلفن characteristics مشخصات خارجی گروه فعالیت های گروه و پروژه های بزرگ ، از طریق دوستانه وضعیت فعلی طبقه بندی می کند. سازمان به راحتی قابل مشاهده بود و تقویمی برای علاقه مندی آنها پیوست شده بود.

علاوه بر این ، در نظر گرفته شده است به عنوان ابزاری برای اجرای روان پروژه های مراقبت های بهداشتی و بهداشتی برای 27،024 معلول (تا پایان 20 ، 20 دسامبر) در شهر چئونان استفاده شود و به گونه ای طراحی شده است که افراد با معلولیت ها و خانواده های آنها می توانند به راحتی از منابع موجود در جامعه استفاده کنند.

یکی از کارمندان انجمن رفاه اجتماعی شهر چئونان گفت: رهنمودهای کمک اجتماعی به گروه ها و امکانات معلولان در چئونان منبع خوبی برای بهبود آسایش افراد معلول خواهد بود.

“امیدوارم که این کارت برای خدمات بهداشتی و خدمات مدیریت سلامت ، مدیریت پرونده و پشتیبانی برای سازگاری با جامعه محلی مفید باشد و امیدوارم که این کارت راحتی افراد معلول را فراهم کند ، به ارتقا rehabil توان بخشی و مشارکت در جامعه و همه را خوشحال خواهد کرد. “و

“نتیجه اول ناکافی است ، اما مرکز توان بخشی جامعه Cheonan می خواهد منابع محلی پنهان را از طریق ایجاد ظرفیت و کشف منابع پیدا کند و آنها را با داده های دقیق تر و دقیق تر برای ارائه خدمات مناسب به مخاطبان مورد نظر تکمیل کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *