مرکز جوانان شهر هانام چهارمین فناوری صنعتی را به منابع روستایی اضافه می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مدرسه آینده Hanam-hyung “Dream Tree Blended Class” در مرکز جوانان شهر هانام آغاز می شود.

درخت رویا طرحی به رهبری دانش آموزان است که از منابع روستایی و فناوری آموزشی استفاده می کند. این اداره توسط دفتر آموزش گوانگژو هانام ، تالار شهر هانام و مرکز جوانان هانام اداره می شود و توسط حامیان شرکت هانام پشتیبانی می شود.

براساس مرکز آموزش ، از زمان آغاز به کار مدرسه در هجدهم ماه گذشته ، 20 دانش آموز از طریق آمادگی آنلاین پیش دبستانی انتخاب شده اند.

این مرکز آموزشی ترکیبی از منابع روستایی مانند ویرانه های هانام ، ارزش های فرهنگی هانام و بازار شین جیانگ از طریق فناوری چهارم صنعتی از طریق 4 تحقق تخیل مدرسه آینده است experience تجربه Edutech research تحقیق در سایت ▲ بحث بحث در مورد “شهر هوشمند هانام” “پیش بینی می شود این پروژه توسط دانش آموز شرکت کننده در درخت رویا اجرا شود.

در بیست و نهم ، هنگامی که کلاس ها به پایان می رسد ، ارائه ارائه پروژه … مراسم بزرگ فارغ التحصیلی مراسم بحث و گفتگو به پایان می رسد ، درخت رویایی مدرسه آینده Hanam-hyung به پایان می رسد.

بر اساس نتایج این درخت رویایی ، دفتر پشتیبانی آموزش گوانگژو هانام در نظر دارد كه به تدریج كلاس های آموزش نوآوری در نوآوری هانام را خلاصه كند ، از كلاس 5 به كلاس 1 در كلاس های راهنمایی و موضوعات در سال 2021 در ساختمان متمركز شود.

مدیر مدیر مركزی جو گفت: “من تمام تلاش خود را خواهم كرد تا دانش آموزان فرصتی زنده برای یادگیری و رشد از طریق درخت رویایی مدرسه آینده Hanam-hyung قرار دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *