مرکز داوطلبان یانگژو در سال 2021 یک جلسه توجیهی تجاری سالانه برگزار می کرد.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز داوطلبان یانگجو (مدیر مرکز پارک جونگ سئونگ) “ارائه سالانه تجارت مرکز داوطلبان برای سال 2021” را در سالن کنگره مرکز پشتیبانی نساجی عمومی گیونگی در روز 27 برگزار کرد.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در قرنطینه کامل ، تعداد شرکت کنندگان در زمین به وزیر مرکز داوطلبان پارک جونگ سئونگ ، معاون شهردار جو هاکو سو ، شهردار چونگ دیوک جوان و روسای سازمان های نماینده کاهش یافت. در هر زمینه

علاوه بر این ، اعضای سازمانهای داوطلب و کارمندان نهادی بصورت حضوری مانند تماشای جلسات توجیهی YouTube “یانجو 625 ساله” در YouTube در YouTube شرکت کردند.

در این روز ، جلسات توجیهی تجاری به منظور توضیح چشم انداز و اهداف مرکز داوطلبان ، ارتقا 51 51 پروژه در سال ، توضیحات گروه پشتیبانی داوطلب یکپارچه ، سیستم تشویق داوطلبان و اطلاعات شرکتهای وابسته با تخفیف برگزار شد.

سپس ، هنگامی که به دنبال راه هایی برای احیای مجدد داوطلبان برای آماده سازی دوران پس از تاج بودیم ، وقت داشتیم که عمیقا در مورد اینکه کجا برویم ، مانند فعال کردن مشارکت مدنی و تقویت خودمختاری در مرکز داوطلبان که در شرف تبدیل شدن به یک شرکت است ، فکر کنیم امسال.

معاون شهردار جو هاك سو گفت: “من از داوطلبانی كه به طور فعال از طریق همكاری و همبستگی پیش قدم می شوند ، زمانی كه همه با كراونا 19 مشكل دارند ، قدردانی می كنم.

یونگ سانگ پارک ، رئیس مرکز ، گفت: “مرکز داوطلبان یانگژو در تأسیس بنیاد فرهنگ داوطلب شهروند محور پیشگام خواهد شد و تحولات شرکت را در سال جاری پیگیری می کند.” ما علاقه و مشارکت شما را جویا می شویم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *