مرکز داوطلبان Changnyeong-gun ، عشق بورزید! پشتیبانی از کیت به اشتراک گذاری سال نو

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] روز چهارم ، مرکز داوطلبان Changnyeong-gun گفت: “تقسیم عشق! او اعلام کرد که پروژه Seol Sharing Kit را تبلیغ کرده است.

اعضای شورای داوطلب شهرستان Channieong در این رویداد شرکت کردند و 50 بسته مشترک تهیه کردند که شش نوع گوشت گاو ، سوپ کیک برنج ، سوپ استخوان گوشت گاو و گوشت خوک را به خوبی بسته بندی کرد تا یک زمستان سالم برای افراد مسن تحسین شود.

مدیر مرکز یو یونگ سوک داوطلبان را تشویق کرد و گفت: “برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، داوطلبان همچنین از دستورالعمل های قرنطینه مانند استفاده از ماسک و ضد عفونی کننده دست پیروی می کردند ، و اگرچه آنها نمی توانستند آزادانه ارتباط برقرار کنند ، اما زمان مناسب من بود برای همسایگان قلب گرم داشته باشید.

علاوه بر این ، رئیس جمهور کیم جونگ اون احساسات خود را ابراز کرد و گفت: “از طریق این اشتراک ، من بار دیگر معنای ارزشمند خدمات و توجه را احساس می کنم و ادامه خواهم داد که همسایگان محبت را به خانواده های محروم با اعضای خود برسانم. “

این عشق را به اشتراک بگذارید! پروژه پشتیبانی Lunar New Year Sharing Kit یکی از فعالیت های مشارکت اجتماعی شرکت ملی مسکن LH کره است. این یک پروژه برنامه ریزی شده است که با همکاری مرکز داوطلبان Gyeongsangnam-do ، مرکز داوطلبین Changnyeong-gun و رفاه اجتماعی Gyeongnam انجام می شود. قفسه سینه جامعه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *