مرکز داوطلبان Sacheon یک بسته ایمنی تمیز از طریق COVID-19 ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در روز چهارم ، مرکز داوطلبین ساچون با غلبه بر تاج 19 تا 20 نسل از افراد مسن کم درآمد که به تنهایی در مناطق روستایی زندگی می کنند (دریافت کنندگان اصلی و طبقه دوم) ، یک بسته ایمنی تمیز ارائه داد.

پروژه تحویل بسته ایمنی پاک COVID-19 همراه با موتور HSD ، مرکز داوطلبان Gyeongsangnam-do و صندوق رفاه عمومی Gyeongnam کره ای اجرا شد و از طریق مرکز داوطلبان Sacheon-si تحویل داده شد.

کیت ایمنی خالص “Corona 19 Overcome” ، تهیه شده توسط HSD Engine برای همسایگانی که به دلیل طولانی بودن کرونا 19 در تهیه محصولات بهداشتی و بهداشتی تلاش می کنند ، از 8 نوع شامل ویتامین ها ، ماسک KF-94 ، ضد عفونی کننده دست ، ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد باکتری.

یک پیرمرد با ابراز قدردانی از او گفت: “من به دلیل طولانی بودن کرونا 19 زندگی سختی را پشت سر گذاشتم و از اینکه به لوازم مورد نیاز در زندگی روزمره خود رسیدگی می کنم سپاسگزارم.

از طرف دیگر ، موتور HSD فعالیت های مختلف اجتماعی را برای افراد آسیب پذیر در شهر انجام می دهد ، مانند پشتیبانی از خانه های گروهی برای کودکان و نوجوانان برای ارتقا talent استعداد و استقلال محلی ، فعالیت هایی برای بهبود محیط محلی و حمایت از انرژی ضعیف در زمستان .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *