مرکز داوطلبین Jeongseon-gun ، “بافندگی با موضوع عاشقانه ، اشتراک گرم کردن”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز داوطلبان Jeongseon-gun “با نخهای عاشقانه ببافید ، گرما را به اشتراک بگذارید” را تمرین می کند تا سالمندان محلی بتوانند زمستانی سالم و گرم داشته باشند

به اشتراک گذاری یک برنامه داوطلبانه غیرحضوری برای غلبه بر شیوع COVID-19 است. این یک برنامه داوطلبانه غیرحضوری برای غلبه بر شیوع COVID-19 است. او آماده تحویل “روسری خواب” حاوی اخلاص داوطلبان به سالمندان در سالن است.

در مرکز ، از آنجا که داوطلبان شخصی به دلیل شیوع طولانی مدت COVID-19 امتناع می کنند ، برنامه “چهره با عشق با نخ در حرکت ، به اشتراک گذاشتن گرما” یک برنامه حضوری “با رشته های عاشقانه برو” به عنوان یک برنامه دوره طولانی کرونا 19. مردم در ساخت 250 روسری نرم و گرم با کمک پشم پنبه شرکت کردند.

روسری تولید شده به تنهایی در سالن به افراد مسن تحویل داده شد و فرصتی برای انتقال امید به غلبه بر کرونا 19 همراه با دستان گرم و داوطلبانه داوطلبان فراهم شد.

ژانگ کی بونگ ، مدیر مرکز داوطلبان Jeongseon-gun ، گفت که او در ایجاد یک Jeongseon شاد ، جایی که همه غیرنظامیان به عنوان فرشته های عشق در کنار هم زندگی می کنند ، همراه با گسترش فرهنگ اشتراک ، پیشگام خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.