مرکز فرهنگی نونسان بروشور منتشر می کند که حاوی تاریخچه “محبوبیت” نونسان است.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز فرهنگی نونسان گفت: کتابهای مختلف منتشر شده در سال گذشته ، حاوی داستانهایی از منطقه نونسان ، سرگرمی کمی را برای مردم محلی که توسط کرونا 19 افسرده بودند و محبوبیت بیشتری کسب می کردند ، فراهم می کند.

“فرهنگ مسیحی در منطقه نونسان” ، یکی از “سری 4 مطالعات نونسان” ، شامل 7 محتوا است ، از جمله تاریخ و دولت کاتولیک در نونسان ، جنبش ملی و مسیحیت در نونسان ، که کامل بودن را نشان می دهد.

اولین بخش از تاریخچه روستای نونسان ، افرادی که به زیبایی و زیبایی زندگی می کنند ، پس از دو سال کار کامل ، به وضوح داستان های مناظر انسانی و طبیعی 15 روستا ، نام های جغرافیایی و فرهنگ منحصر به فرد روستاها را به تصویر می کشد .

“عشق به ادبیات بیست و هشتم نونسان” مجموعه ای از آثار برجسته ای است که در “سی و پنجمین مسابقه نقاشی و نویسندگی نونسان” اهدا شده است و شما می توانید داستان های گرم و دلخراشی را که دانشجویان از طریق کار خود منتقل می کنند ، ببینید مهارت های دانش آموزان برای ترسیم.

علاوه بر این ، Nonsan Culture ، یک مجله سه ماهه شامل اخبار مربوط به منطقه نونسان و افراد محلی و مجموعه شعر “عیب یابی” توسط رئیس مرکز فرهنگی Kwon Kwon-ok نیز با استقبال گسترده شهروندان روبرو شد.

کوون کوئون اوک ، رئیس فرهنگسرا گفت: “مرکز فرهنگی نونسان با انتشار بروشورهای مختلف تمام تلاش خود را در جهت حفظ و انتقال فرهنگ ارزشمند محلی انجام می دهد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *