مرکز فرهنگ و هنر Daegu ، 2021. به عنوان 5 هنرمند جوان سال

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] مرکز فرهنگ و هنر Daegu 5 هنرمند را برای دعوت به نمایشگاه هنرمندان جوان سال در سال 2021 انتخاب کرده است. مرکز فرهنگ و هنر Daegu امسال نمایشگاه هنرمندان جوان برای هنرمندان جوان بین 25 سال و 40 ، که از طریق یک مسابقه آزاد در منطقه Daegu-Gyeongbuk فعال هستند و قرار است امسال برای 24 بار برگزار شود.

در مجموع 52 هنرمند جوان از همه زمینه های هنرهای تجسمی برای این مسابقه متقاضی شدند که از 7 تا 18 دسامبر سال گذشته به مدت 12 روز درخواست دریافت کردند. در دسته ها ، 28 نفر در یک آپارتمان ، 14 نفر در استریوسکوپ ، 8 نفر در رسانه ها و 2 نفر درخواست خوشنویسی کردند. در 19 ژانویه ، 5 هنرمند پس از هیئت داوران انتخاب شدند.

پنج هنرمند جوان منتخب عبارتند از مینجه یونگ در بخش نقاشی ، دانگ ووك كیم و جینكیونگ یونگ در بخش چاپ ، هیونجون كیم در بخش مجسمه سازی و جاووك كیم در قسمت فیلم.

مین-جی یونگ در سال 2017 به عنوان یک هنرمند محلی در استودیوی هنری Yeongcheon کار کرد. با جمع آوری زبان زندگی و ایجاد تصویری از زبان برای ردیابی آثار ، ظریف و ظریفی که در وضعیت او در حین حادثه و رابطه با دیگران به وجود می آید به آن من دارم روی یک عکس کار می کنم که خطوط احساسات را نشان می دهد.

کیم دونگ واک به عنوان یازدهمین هنرمند مسابقه بنیاد فرهنگی E-Land در سال 2020 انتخاب شد و از طریق یک فونت گرافیکی مبتنی بر خط نگاری ، اشیا و صحنه هایی را که اغلب در زندگی روزمره یافت می شوند ، در رنگ های روشن و شاد با برداشت های ذهنی ثبت می کند و احساسات بیان.

جین کیونگ یونگ یک هنرمند فعال در استودیوی هنری گاچانگ 2020 بود و در تلاش است تا فضای چاپی که از طریق نقاشی های فضایی بیان می شود را با استفاده از مجسمه های فیگوراتیو (فیلم) استفاده شده در کار ، به دور از چاپ های موجود در قاب و به پایان برساند. انجام می دهند.

هنرمند Hyun-Jun Kim به عنوان یک هنرمند آینده دار در مرکز هنرهای Oul در سال 2020 انتخاب شد ، و او می خواهد پاسخی برای س aboutالات در مورد وجود انسانها و خودش پیدا کند “من کیستم و از کجا آمده ام؟” توسط کار بریدن درختان برای ایجاد چهره های انسانی

هنرمند Jaewook Kim ، که از تکنیک های مختلف رسانه ای جدید مانند کلاژ ویدیویی ، موشن گرافیک و نصب اشیا media رسانه ای بر اساس تصاویر استفاده می کند ، علاقه خود را به هویت های اساسی مردم و نگرانی ها در مورد اجتماعی بودن هنر رسانه ای برطرف می کند.

هنرمندان انتخاب شده به عنوان هنرمندان جوان سال در تمام موارد مورد نیاز نمایشگاه مانند پشتیبانی برای ایجاد نمایشگاه ، ایجاد کاتالوگ و تهیه سالن نمایشگاه از پشتیبانی برخوردار خواهند شد. این نمایشگاه که با شور جوانی هنرمندان جوان محلی پر خواهد شد ، از 15 ژوئیه تا 21 آگوست در سالن های نمایش 1-5 مرکز فرهنگ و هنر Daegu برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *