مرکز فناوری کشاورزی Namvon ، به سرعت درخواست یک پروژه آزمایشی برای افزایش درآمد کشاورزی را بدهید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز فناوری های کشاورزی در Namwon به کشاورزی رقابتی ، مناطق روستایی مورد نظر پی می برد و مهلت درخواست 29 ژانویه 2021 به منظور بهبود کیفیت و افزایش درآمد در سایت های تجاری ساخته شده بر اساس تولید است. توصیه می شود هرچه سریعتر عجله کنید.

اهداف کشاورزان (افراد) ، سازمان ها و سازمان های تولیدکننده در شهر نامون و نام صاحب دفتر ثبت نام مدیریت مزرعه قبل از تاریخ اعلام عمومی و کسانی که در هنگام ثبت نام افراد محلی آدرس خود را در شهر نامون دارند. باید معیارهای انتخاب را به دقت مطالعه کند.

نام پروژه های افزایش درآمد و افزایش ارزش افزوده کشاورزی Namwon شامل رشد مزارع پزشکی با استفاده از منابع روستایی ، تمرین مدیریت ایمنی متناسب با هر محصول ، پشتیبانی از فناوری راه اندازی مشاغل کوچک ، تولید غذاهای تخمیر شده (الکل ، نوشیدنی ها) با کمک به مالت برنج ، مزرعه یادگیری غذا ، فرآوری کشاورزان 9 پروژه وجود دارد ، از جمله بهبود امکانات و تجهیزات سایت های تجاری ، ترویج دهکده ای امن برای کشاورزان ، نمایش شیوه های رفاهی بزرگسالان در مناطق روستایی و پشتیبانی برای بهبود کیفیت سایت های تجاری پردازش محصولات غذایی

در همین حال ، کیم هونگ سو ، مسئول فناوری های زندگی ، قصد دارد صنعت 6 را از طریق فرآیند + کشاورزی (تجربه) مبتنی بر تولید ، همراه با توسعه کشاورزی Namwon ، که دارای رویاها و سلیقه ها است ، برآورده کند و نیازهای مختلف مصرف کنندگان را از طریق شغل انتشار فناوری کشاورزی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *