مرکز مراقبتهای همه جانبه Bucheon City’third (Ok Gil Lake) افتتاح شده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 1 فوریه ، مرکز مراقبت جدید “همه با هم” در مرکز جامعه آپارتمان Okgilhoban Verdium در بوچون افتتاح می شود. این سومین مرکز مراقبت همه جانبه در بوچون است.

مرکز مراقبت Da Together یک موسسه مراقبت های اولیه است که مراقبت های بعد از مدرسه را برای دانش آموزان دبستانی 6 تا 12 ساله که نیاز به مراقبت دارند ، صرف نظر از درآمد ، فراهم می کند.

Bucheon City با اجلاس نمایندگان محلی (رئیس پارک Gyeong-tae) توافق نامه ای را برای 10 سال اجاره رایگان مرکز جامعه امضا کرد و محلی برای مراقبت در مرکز جامعه ایجاد کرد.

مرکز مراقبت از همه در یک (Ok Gilhoban) توسط Sharing and Service Corporate Court Corporation اداره می شود. ظرفیت استفاده 35 نفر است. در طول ترم از 13:00 تا 19:00 و در طول تعطیلات از 9:00 تا 19:00 باز است. در حالی که مدیران و معلمان دلسوز با استانداردهای واجد شرایط اقامت دارند ، آنها برنامه های مهارت های ویژه ای مانند آموزش ، مشق شب ، دستورالعمل های خواندن ، وعده های غذایی و میان وعده ها ، فعالیت های هنری و ورزشی و موارد دیگر را ارائه می دهند.

Bucheon City قصد دارد تا سال 2022 ، با شروع از مرکز فرهنگی Bosaenggol و مجتمع بانک Gogang ، نصب و راه اندازی 16 مرکز مراقبت را گسترش دهد.

Hwa-bok Park ، رئیس بخش کودکان و جوانان ، گفت: “این مرکز مراقبت برای همه با هم (دریاچه O’Gill) در منطقه Oggil نصب می شود ، جایی که تقاضای مراقبت بعد از مدرسه زیاد است و انتظار می رود که نقطه کور برای مراقبت های اولیه برداشته خواهد شد. “برای ایجاد یک شهر دوستدار کودک که کودکان از آن خوشحال و شاد باشند ، ما مراکز مراقبت را به طور مداوم گسترش خواهیم داد ، اولویت را به مکانهایی با تقاضای زیاد برای مراقبت و مکانهایی با زیرساخت های کافی نمی دهیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *