مرکز مراقبت از زوال عقل سئول جونگنو-گو ، دوست معتمد بیماران زوال عقل و خانواده های آنها

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] جونگنو گو ، سئول ، مرکز کمک به زوال عقل جونگنو را در طول سال اداره می کند تا بارهای روحی ، جسمی و اقتصادی را نه تنها برای بیماران مبتلا به زوال عقل بلکه برای خانواده های آنها کاهش دهد.

از سال 2009 ، این مرکز که نقشی اساسی در حمایت از بیماران مبتلا به زوال عقل بالای 60 سال در منطقه ایفا می کند ، مسئولیت حاکمیت مناسب در هر مرحله از پیشرفت را دارد ، از جمله بهبود آگاهی و پیشگیری از زوال عقل ، تشخیص زودهنگام ، کلاس های خانوادگی و توانبخشی شناختی. علاوه بر این ، این سرویس “مدیریت زوال عقل یکپارچه” را شامل می شود ، که شامل پشتیبانی از غربالگری زوال عقل و هزینه های درمان برای خانواده های کم درآمد و ایجاد یک شبکه پشتیبانی از زوال عقل است که منابع محلی را به هم متصل می کند.

در سال 2021 ▲ تهیه محصولات مراقبتی ▲ هزینه های درمان زوال عقل را پشتیبانی کنید management مدیریت فشرده سالمندان در ناحیه نابینایان service خدمات ثبت اثر انگشت و پشتیبانی از گردنبندها برای جلوگیری از رومینگ و غیره

بسته به شرایط بیمار ، “کالاهای مراقبت و هزینه های درمان” که پوشک و پد ضد آب مورد نیاز برای مراقبت رایگان را فراهم می کند ، ساکنان کم درآمد را هدف قرار می دهد. در مورد هزینه های درمان زوال عقل ، پشتیبانی برای کمک به کاهش بار خانواده و بهبود علائم از طریق مدیریت زودهنگام زوال عقل ارائه می شود.

علاوه بر این ، مدیریت فشرده برای ارائه و اتصال خدمات مربوط به افراد مسن مبتلا به زوال عقل در یک مکان نابینای مراقبت ، ثبت اثر انگشت و یک سرویس پیشگیری رومینگ برای جلوگیری از ناپدید شدن سالمندان مبتلا به زوال عقل و کمک به آنها در بازگشت سریع به خانه ، حتی اگر ناپدید شدن …

در حال حاضر ، در مجموع 18 کارمند ، از جمله کادر پزشکی حرفه ای ، و همچنین مددکاران اجتماعی ، کاردرمانگران ، روانشناسان بالینی و متخصصان ورزش ، برای کاهش بار مسئولیت سالمندان و خانواده های آنها به زوال عقل و جلوگیری از زوال عقل شدید در تلاش هستند.

اگر می خواهید از این مرکز استفاده کنید ، می توانید از طریق سوالات تلفنی مستقیم و رزرو آنلاین خدمات را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه اصلی مرکز راهنمایی دمانس مراجعه کنید و همچنین در صفحه اصلی اطلاعات مربوط به امکانات پزشک داخلی برای رفع زوال عقل ارائه می شود.

در همین حال ، جونگنو گو در ژوئن سال گذشته کارهای تعمیر و نگهداری ، تقویت و داخلی را به منظور فراهم آوردن فضای دلپذیرتر برای استفاده ساکنان از مرکز به پایان رساند و مراسم افتتاحیه را به روشی برگزار کرد که به دلیل وجود تاج 19 طولانی شده

با انجام کارهای بازسازی ، “اتاق تحقیق” در مرکز مراقبت از بیماری دمانس ، جایی که افراد مسن می توانند به راحتی معاینات خود را انجام دهند ، به سه اتاق گسترش یافته و “اتاق برنامه” برای آموزش و نمایشگاه ها در زمینه های موسیقی ، هنر ایجاد شده است. و باغبانی برنامه “مدرسه حافظه” برای افراد مسن مبتلا به اختلال شناختی خفیف ، که عملکرد شناختی آنها ممکن است اما در عملکرد شناختی به تدریج کاهش می یابد ، به تازگی ایجاد شده و یک “کافه خانوادگی” جدید که به خانواده بیمار کمک می کند تا استراحت کنند و تبادل اطلاعات داشته باشند ، خوب بود. .

شهردار گو کیم یانگ یونگ جونگ گفت: “من با علاقه دائمی در کمک به بیماران زوال عقل و خانواده های آنها و ایجاد جامعه ای کار خواهم کرد که همه بتوانند بدون نگرانی زندگی کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *