مرکز مشاوره خانواده Gangdong-gu برای درمان خشونت خانگی و اختلافات خانوادگی

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Gangdong-gu ، شهری مناسب برای زنان ، مرکز مشاوره خانواده Gangdong-gu را مدیریت می کند (طبقه 4 ، 2 ، Yangjae-daero 138-gil ، Gangdong-gu ، طبقه 2) ، نقش یک شفا را بازی می کند نماینده ای که نیاز به مشاوره خانواده دارند.

این ناحیه از طریق این مرکز که در سال 2018 با بودجه اختصاصی خود تأسیس شده است ، نقش بیش از 1،300 مشاوره در سال ، حمایت از قربانیان خشونت خانگی ، تأمین پناهگاه و حمایت موقتی را صادقانه ایفا می کند.

امکانات ایمنی در اتاق مشاوره برای ساکنین نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل کرونا 19 تمایلی به رو در رو ندارند و برنامه هایی مانند برنامه های درمان قربانیان و بزهکاران و آموزش جلوگیری از خشونت خانگی در حال انجام است.

روزهای هفته این مرکز از ساعت 10 صبح تا 5 عصر باز است و هر کسی که به کمک نیاز داشته باشد می تواند از آن به صورت رایگان استفاده کند.

دبیرکل سازمان ملل در آوریل 2020 ، بیانیه دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: “بسیاری از زنان در امن ترین خانه های خود در معرض تهدید قرار می گیرند و با افزایش فشارها و ترس های اقتصادی و اجتماعی ، خشونت خانگی در حال افزایش است.” اشاره کردم

علاوه بر این ، طبق نظرسنجی خشونت خانگی وزارت سنجش برابری جنسیتی ، در میان پاسخ دهندگانی که خشونت را تجربه کرده اند ، 1.0٪ از پاسخ دهندگان برای رفتارهای خشونت آمیز درخواست کمک کردند ، که بسیار کم است. .

لی جئونگ هون ، شهردار گانگدونگ گو گفت: “خشونت خانگی نه تنها به قربانیان بلکه به اعضای خانواده آسیب جدی می رساند. اگر در محیط خود مشکل دارید ، لطفاً مرکز مشاوره خانواده Gangdong-gu را معرفی کنید.” · ما با پشتیبانی از خدمات مشاوره ای و کمک به مرتکبان برای تغییر درک خود ، یک گانگدونگ شاد همراه با مشکلات ایجاد خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *