مرکز نصب شده برای مشاوره جوانان و مراقبت های اجتماعی Gijang-gun ، Emotional Street Light (پروژه آرم)

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز مشاوره و مراقبت های اجتماعی جوانان Gijang-gun برای پروژه رقابت کسب و کار 2021 انتخاب شده است. کره Hydro & Nuclear Power Co.، Ltd. و قصد دارد 3 لامپ حساسیت خیابانی (پروژه آرم) را در مرکز مجرمان نصب کند.

امسال برنامه ریزی شده تا نیمه اول سال ، نصب و راه اندازی در خیابان Gamseong با تمرکز بر مکانهایی که مردم محلی می خواهند نصب کنند ، به پایان برسد.

انتظار می رود این مرکز با ارائه CPTED (طراحی پیشگیری از جرم) برای محافظت از جوانان در برابر جرم و بزهکاری ، روشنایی شدید شبهای تاریک با چراغ های خیابانی و ایجاد محیطی برای پیشگیری از جرم ، به طور پیشگیرانه از جوانان در بحران حمایت کند.

همچنین انتظار می رود عبارات گرم مانند خیابان های عاطفی به عنوان پلی برای قرنطینه روانشناختی عمل کنند و پیامی امیدبخش را به کسانی که از مشکلات روانی مانند افسردگی و اضطراب ناشی از تغییر زندگی روزمره در دوران پس از تاجگذاری رنج می برند ، ارائه دهند.

سال گذشته ، این مرکز به عنوان پروژه پشتیبانی کارخانه برق آبی و هسته ای کره کوری انتخاب شد. Park پارک کودکان Saemaeul در پارک کبوتران Gijang-eup در پارک Gijang-eup Witgol در ساحل Jeonggwan-eup خیابان ساحل Ilgwang خیابان Gamseong در ورودی دبیرستان جانگان جیل در جانگان eup نصب شد. من یک میله دارم

یک مقام مسئول از مرکز گفت: “امسال ما قصد داریم آنها را در مکانهایی نصب کنیم که آنها ابتدا می خواهند آنها را نصب کنند ، این نشان دهنده اهداف مردم محلی است ، بنابراین امیدواریم که ارتش علاقه زیادی نشان دهد و” مراقبت از یک کاپیتان خوب “به ما بپیوندد که زندگی می کند ” “امیدوارم که به فعالیتهای مرکز حمایت از جوانان و برنامه های پیشگیری روانشناختی برای پیشگیری توجه زیادی داشته باشید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *