مرکز پزشکی Daegu همچنان به اجرای پروژه های پزشکی عمومی مانند پروژه مراقبت های بهداشتی Dalgubeol برای افراد آسیب پذیر حتی در کرونا 19 ادامه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] مرکز پزشکی Daegu (مدیر مرکز پزشکی Seung-mi Kim) ، علی رغم شرایط سختی که به عنوان یک بیمارستان اختصاص داده شده به بیماری های عفونی تاج 19 ، به طور مداوم تجارت یک پزشک بهداشتی را برای افراد آسیب پذیر انجام می دهد.

تجارت پزشکی Kwon Young-jin Dalgubeol ، که در دسامبر 2014 به عنوان بخشی از یک پروژه امیدوار کننده برای شهردار Daegu راه اندازی شد ، در حال حاضر به یک تجارت اصلی ضروری در حمایت از درمان مستضعفان تبدیل شده و به یک مدل تجاری پیشرو برای حمایت از درمان افراد محروم در مراکز درمانی دیگر.

یک پزشک ، دو پرستار و یک مددکار اجتماعی یک تیم پروژه را تشکیل دادند که به پزشکان بهداشت Dalgubeol اختصاص داده شده است تا در محل مشاوره ، بستری و مراقبت های سرپایی و مشاوره با پنج بیمارستان بزرگ به عنوان بیمارستان شریک ارائه دهند. و یک شبکه ایمنی برای شهروندان Daegu با ارائه خدمات یکپارچه شخصی سازی شده هدفمند مانند پشتیبانی سریع پزشکی و اتصال خدمات با نهادهای مرتبط به شهروندانی که به دلیل مشکلات اجتماعی و اقتصادی مانند درمان پزشکی از مزایای پزشکی به حاشیه رانده می شوند.

هدف از این سرویس کسانی هستند که در بحث کمیته پزشکان بهداشت Dalgubeol برای ارتقای عملی گروه های آسیب پذیر از نظر اقتصادی با درآمد متوسط ​​80٪ یا کمتر به سر می برند. در مورد هزینه های پزشکی ، 70٪ از هزینه های جیب بر عهده شهر Daegu است و 30٪ باقیمانده توسط یک مرکز پزشکی در Daegu پرداخت می شود.

از دسامبر 2014 تا پایان سال 2020 ، با مجموع 1001 سرویس در محل ، 3،879 بیمار سرپایی و 12،738 بیمار بستری ، صمیمانه نقش مراقبت های بهداشتی را برای افراد محروم ایفا کرده اند. بیماریهای عفونی ناشی از کرونا 19. علی رغم برخی مشکلات برای ایفای نقش خود و نقش یک بیمارستان دولتی مستقر در منطقه ، پروژه حمایت از درمان پزشکی افراد محروم به طور مداوم و بدون تسلیم در حال اجرا است.

مرکز پزشکی Daegu قصد دارد در سال 2021 تعداد 22 پروژه پزشکی عمومی از جمله یک پزشک بهداشتی در Dalgubeol را ارتقا بخشد.

کیم سونگ می ، مدیر مرکز پزشکی Daegu گفت: “ارائه مراقبت های پزشکی کامل برای افراد محروم در شرایطی که ما مسئول نقش اصلی در پاسخ کرونا 19 هستیم ، آسان نیست. با این حال ، Daegu به تمام تلاش های خود برای پشتیبانی کمک خواهد کرد افراد محروم با روحیه ایثار و احساس رسالت. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *