مرکز پشتیبانی جانبازان در اداره جانبازان گیونگی شمالی ، در مورد انتخاب دوره های آموزشی برای جانبازان تا سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] از 3 فوریه 2021 ، مرکز پشتیبانی جانبازان خدمات ایثارگران گیونگی شمالی ، وزارت پیشکسوتان ملی ، بحث هایی را در مورد انتخاب یک م educationalسسه آموزش حرفه ای در سال 2021 برگزار کرده است. بحث انتخاب یک روش بحث برای انتخاب یک مدرسه مناسب برای برنامه است برای پیشکسوتان ، از میان 11 پیشنهاد آموزشی دریافت شده از 9 موسسه در منطقه شمالی استان گیونگی.

این کمیته بحث وظیفه مهمی را در تعیین برنامه آموزشی انجام می دهد که جانبازان را قادر می سازد خود را با موفقیت مستقر کرده و کار پیدا کنند. به ویژه ، این یک فرایند مهم از طریق یارانه های دولتی است. اهمیت پروژه آموزشی مورد تأکید قرار گرفت.

علاوه بر این ، برنامه درسی انتخاب شده از طریق این بحث فرصتی برای جانبازان است تا برنامه درسی متناسب با آنها را انتخاب و تکمیل کنند ، بنابراین فرصتی برای بهبود بیشتر توانایی های فردی و حمایت از جانبازانی که خود را به عنوان اعضای جامعه معرفی می کنند ، فراهم می شود. .

مرکز پشتیبانی جانبازان گیونگی درباره همه موارد از جمله طیف گسترده ای از استان گیونگی شمالی ، توزیع پیشکسوتان بر اساس مناطق و حوزه مورد نظر بحث هایی را انجام داد. در تاریخ 24 فوریه 2014 ، نتایج نهایی انتخاب در وب سایت وزارت ایثارگران و وب سایت مرکز پشتیبانی ایثارگران اعلام خواهد شد.

همه اعضای بحثی که در این بحث شرکت کردند به دلیل ویژگیهای خاص خود خصوصاً احساس مسئولیت زیادی کردند: “دانستن نقش و اهمیت مرکز پشتیبانی جانبازان برای جانبازانی که خود را برای بازگشت به شهر آماده می کنند ارزش دارد. انتخاب این برنامه درسی. فرصتی بوجود آمد و به ویژه فرصتی برای احساس نیاز مبرم به گرمی ، توجه و صداقت از طرف همه افراد جامعه وجود داشت. “و او احساسات خود را بیان کرد.

رئیس مرکز پشتیبانی جانبازان Jeong Mi-hee این واقعیت را تأیید و استفاده می کند که حتی پس از ترخیص ، ایالت ممکن است پشتیبانی متفاوتی دریافت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *