مرکز کمک به زوال عقل یانگژو ، 2021. نتایج آگاهی از آگاهی از دمانس و نیازهای تجاری “آموزش مناسب آگاهی از زوال عقل مورد نیاز است”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر یانگژو اعلام کرد که در نتیجه نظرسنجی درباره آگاهی از دمانس و نیازهای تجاری 2021 در ژانویه ، نیاز به آموزش مناسب آگاهی از زوال عقل مطرح شده است.

این مطالعه با هدف 306 شهروند 18 ساله یا بالاتر از 4 تا 12 ژانویه در یانجو زندگی می کنند. ▲ علل زوال عقل ، ▲ علائم و تشخیص زوال عقل ، ▲ پیشگیری و درمان زوال عقل ، ▲ محافظت از بیماران مبتلا به زوال عقل ، ▲ او در مورد اینکه آیا یا به خاطر زوال عقل آموزش نبینید.

این امر برای شناسایی آگاهی شهروندان از زوال عقل متناسب با افزایش مداوم شیوع زوال عقل ، ارائه آموزش منظم و مناسب متناسب با سطح ، و استفاده از آن به عنوان داده های اساسی برای ارتقا effective م ofثر پروژه های پیشگیری از زوال عقل است. آینده.

بر اساس نتایج نظرسنجی ، میانگین نمره آگاهی از زوال عقل در یانجو 24/8 از 12 امتیاز ، 0.46 امتیاز کمتر از میانگین نمره 8.70 در “نظرسنجی سئول دمانس 2018” و میانگین سطح آگاهی از زوال عقل 68.7 بوده است. ٪ سطح تشخیص 3.8٪ پایین تر از میانگین درصد پاسخ های صحیح 72.5٪ است.

همچنین ، در میان س questionsالات آگاهی از زوال عقل ، میزان پاسخ صحیح “درمانی برای زوال عقل وجود دارد” 24.3٪ است که به طور قابل توجهی پایین تر از میانگین پاسخ صحیح 44.4٪ در هر س questionال است ، که نشان دهنده سطح دانش نادرست در مورد پیشگیری و درمان زوال عقل.

به طور خاص ، سطح آگاهی از زوال عقل بالای 60 سال 49.5٪ است که کمتر از سایر گروه های سنی است ، این امر نیاز به آموزش مناسب برای آگاهی از زوال عقل را در افراد مسن که برای توصیه غربالگری وارد سن توصیه شده اند ، افزایش می دهد. برای زوال عقل زودرس

از طرف دیگر ، در مورد سطح تجربه آموزشی مربوط به زوال عقل ، 31.3٪ از پاسخ دهندگان گفتند: “من آموزش دمانس را دریافت کردم” ، که 9.8٪ بالاتر از 21.5٪ “مطالعه ملی اپیدمیولوژی” است زوال عقل در سال 2016 “.

علاوه بر این ، در پرسشنامه تعیین شده برای مسیر آموزش زوال عقل ، مقاله “مرکز بهداشت” 27٪ ، 17.2٪ بالاتر از نتیجه بررسی ملی برای سال 2016 ، 9.8٪ را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل می شود که با ایجاد یک مرکز مراقبت از زوال عقل در شهرداری ها ، سطح آموزش بیماری زوال عقل افزایش یافته است.

به طور خاص ، 84.9٪ از پاسخ دهندگان می گویند که تحصیلات دمانس دارند که مورد علاقه آنها است و 50.7٪ این پاسخ دهندگان می خواهند از طریق برنامه های آگاهی از زوال عقل آموزش ببینند.

بر این اساس ، این شهر قصد دارد تا یک برنامه آگاهی از زوال عقل از طریق نهادهای عمومی محلی مانند مرکز کمک به زوال عقل را بر اساس نتایج نظرسنجی آگاهی از زوال عقل توسعه دهد ، مشارکت افراد را افزایش دهد و یک کارزار مستمر ارتقا education آموزش را انجام دهد.

علاوه بر این ، برنامه ریزی شده است تا با ارائه انواع برنامه های آگاهی از زوال عقل متناسب با ویژگی های منطقه ای ، از جمله “حافظه ای که می کشیم” و IM باریستا برای شهروندان ، از جمله گروه های مبتلا به زوال عقل بالای خطر بالای 60 سال ، آگاهی از زوال عقل را بهبود بخشد.

یکی از کارکنان مرکز شهر زوال عقل گفت: “ما قصد داریم نظرسنجی های مختلفی راجع به سن را از طریق بررسی منظم آگاهی از زوال عقل جمع آوری کنیم و نتایج مطالعه را در پروژه پیشگیری از زوال عقل به طور فعال منعکس کنیم.” “ما خدمات عملی برای حمایت از زوال عقل برای بیماران ارائه خواهیم داد با زوال عقل و خانواده های آنها به صورت مرحله ای. ما با پیشگیری از زوال عقل شدید ، کاهش هزینه های پزشکی برای افراد مسن و کاهش بار حمایت در بهبود کیفیت زندگی خانواده های مبتلا به زوال عقل کمک خواهیم کرد. “

از طرف دیگر ، “آگاهی از زوال عقل” به سطح آگاهی فرد در مورد زوال عقل اشاره دارد و نه تنها دانش خود بیماری را شامل می شود ، بلکه همچنین شامل اطلاعاتی در مورد اقدامات برای مدیریت و پاسخ به بیماری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *