مسابقه تیراندازی جام جهانی Changwon ، مسابقات بین المللی قایق بادبانی Admiral I Sun-sin

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در Gyeongsangnam-do ، فدراسیون بین المللی تیراندازی 2021 (ISSF) مسابقات جام جهانی Changwon و پانزدهمین دوره مسابقات بین المللی قایق Admiral Yi Sun-sin به عنوان مسابقات ملی پشتیبانی تیراندازی انتخاب شدند. صندوق بین المللی بازی 2021 “و 432 میلیون KRW هزینه ملی فراهم کرد. و گفت که به نتایج رسیده است.

در 15 ژانویه ، گیونگنام دو برای “بازی های بین المللی در سال 2021 ، که توسط این مسابقه برای حمایت از صندوق ملی مقامات محلی برگزار می شود” برای میزبانی دو مسابقه بین المللی و صندوق های ملی ، به وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی مراجعه کرد.

مسابقات تیراندازی جام جهانی Changwon فدراسیون بین المللی تیراندازی (ISSF) مسابقه ای است که توسط فدراسیون بین المللی تیراندازی (ISSF) برگزار می شود و از 16 تا 27 آوریل به مدت 12 روز در رشته تیراندازی بین المللی Changwon برگزار می شود و بیش از 1000 شرکت کننده در آن شرکت می کنند.

انتظار می رود این رویداد که شرایط فردی را برای بازیهای المپیک توکیو فراهم می کند ، فرصتهای عملی را برای آماده سازی بازیهای المپیک و بهبود رقابت بین المللی مسابقات تیراندازی محلی فراهم کند.

مسابقه قایقرانی بین المللی Admiral Yi Sun-sin به مدت 5 روز از 3 تا 7 نوامبر در بندر دونام و منطقه دریای هانسان در شهر تونگ یونگ با 410 شرکت کننده برگزار می شود. انتظار می رود مانند سه مسابقه بزرگ قایقرانی در آسیا و بزرگترین مسابقات قایقرانی در کره ، نیروی کار استثنایی قایقرانی در داخل کشور پرورش داده و فرهنگ گردشگری دریایی در سواحل جنوبی را هدایت کند.

Roh Young-sik مدیر دفتر ، گردشگری و ورزش Gyeongnam-do اظهار داشت: “از آنجا که این دو مسابقه بین المللی در مقیاس بزرگ بین المللی است که بسیاری از ورزشکاران و مدیران محلی و بین المللی در آن شرکت می کنند ، در پاسخ به COVID سیستم قرنطینه ایمن تری خواهیم داشت – 19 و آنها را برای تقویت رقابت ورزشی گیونگنام با موفقیت برگزار کنید. من آن را فرصت خوبی برای بیرون رفتن قرار خواهم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *