مست ، پسر واقعی 7 ساله ، پسرخوانده ، مورد تعرض قرار گرفت و از 30 سال حبس سوused استفاده کرد

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی

(اولسان = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم جونگ گونگ = به 30 سال زندان محکوم شد ، که معمولاً به عنوان حمله به پسر 7 ساله و پسرخوانده اش در حالی که مست بود و پابرهنه لگد می زد ، مورد آزار قرار گرفت. در سپیده دم

قانون فوق العاده کیفری 10 شهرستان اولسان (قاضی کیم کیون راک) به جراحات و نقض قانون رفاه کودکان (خشونت علیه کودکان) متهم شده است. در 22 ، اعلام شد که او به سالها محکوم شده است.

در تاریخ 17 ژوئیه سال گذشته ، آقای الف در یك رستوران مرغ در شهر یانگسان ، گیونگ سانگنام دو مست بود كه آن را اداره كرد و با دست و پا به صورت فرزندش ب (7) حمله كرد.

در 22 ژوئیه ، وی هنگام نوشیدن مشروبات الکلی به ارتش B و پدر خوانده خود ، ارتش C (7) حمله کرد ، به ارتش B و پسر خوانده آنها ، ارتش C (7) حمله کرد و صورت و دستان آنها را کبود.

فرزندان خردسال آنها پس از ضرب و شتم ، با پابرهنه از خانه های خود بیرون رانده شدند و زیر باران در زیر باران رها شدند و توسط ساکنان اطراف پیدا شدند.

ساکنان مطلع شدند که آقای الف معمولاً به فرزندانش حمله می کند و به او توصیه می کنند که چندین بار او را متوقف کند ، اما سو’s استفاده آقای الف متوقف نشد.

قاضی گفت: اگر به تصاویر زخم های کودکان خردسال نگاه کنید ، دردی که کودک متحمل می شود دشوار است زیرا کبودی ها در صورت و بدن پراکنده شده اند. او دلیل این حکم را گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *