مسدود شده توسط یوتیوب ، توییتر ، رئیس جمهور ترامپ چگونه با طرفداران صحبت می کند؟ | جهان

[ad_1]

یوتیوب اخیراً کانال رسمی یوتیوب رئیس جمهور ترامپ را تعطیل کرده و مانع ارسال محتوای جدید وی به مدت 7 روز به دلیل خطر تحریک به خشونت پس از شورش های کاپیتول شده است. ویژگی نظر دادن برای فیلم های ارسال شده در کانال آقای ترامپ نیز از Youtube حذف شده است.

“پس از بررسی و به دلیل نگرانی های احتمالی در مورد خشونت ، ما عملکرد بارگذاری محتوای جدید را برای دونالد جی مسدود کردیم. ترامپ برای نقض قوانین “، یوتیوب شبانه اعلام کرد. 12.1

توییتر ، فیس بوک ، گوگل ، اپل و آمازون همچنین قوی ترین اقدام را تاکنون علیه رئیس جمهور ترامپ انجام داده اند ، زیرا ترس از ادامه خشونت است ، پس از اینکه بسیاری از پست های وی باعث ایجاد حامیان شده است. که منجر به حمله آنها به پایتخت در 6 ژوئن شد.
مسدود شده توسط یوتیوب ، توییتر ، رئیس جمهور ترامپ چگونه با طرفداران صحبت می کند؟  - تصویر 1

حساب توییتر رئیس جمهور ترامپ برای همیشه از شبکه اجتماعی حذف شده است.

علاوه بر این ، شرکت های کوچکتری مانند Twitch ، Snapchat ، Reddit ، Shopify و TikTok نیز اقدامی مشابه انجام داده اند.

اپل ، گوگل و آمازون شبکه اجتماعی Parler – سکویی را که با انواع خشونت های تهدیدآمیز از آقای ترامپ پشتیبانی می کند – از فروشگاه های برنامه و خدمات میزبانی وب مربوطه خود مسدود کرده اند. پارلر حدود 12 میلیون کاربر دارد و دو پسر رئیس جمهور ترامپ همچنین دارای حساب های شبکه های اجتماعی هستند.

رئیس جمهور ترامپ چگونه به طرفداران خود خواهد رسید؟

به محض اینکه توییتر سرانجام حساب 88 میلیون فالوئر رئیس جمهور ترامپ را پاک کرد ، آقای ترامپ اعلام کرد که “دستگیر نخواهد شد” و قول داد “به زودی اعلامیه مهمی اعلام کند.”

آقای ترامپ در حال حاضر گزینه های مختلفی مانند گاب ، یک سیستم آزادی بیان را دارد که تقریباً هیچ قانونی برای سانسور ندارد. مشاوران و حامیان ترامپ برای ارائه پیام به سیستم عامل Gab و MeWe مراجعه کردند.

مسدود شده توسط یوتیوب ، توییتر ، رئیس جمهور ترامپ چگونه با طرفداران صحبت می کند؟  - تصویر 2

MeWe یکی از بسترهایی است که ترامپ می تواند برای صحبت کردن از آن استفاده کند.

برخی از سیستم عامل های ویدئویی آنلاین مانند Rumble ، DLive یا سایت های خبری مانند American Media Periscope نیز می توانند انتخاب شوند.
“فکر نمی کنم ترامپ به تنهایی به این سیستم عامل های کوچکتر بپیوندد. او احتمالاً به جای پیوستن به یک سیستم تحت کنترل دیگران ، سکوی شخصی خود را ایجاد خواهد کرد. “، دانشیار مونیکا استیونس از دانشگاه بوفالو گفت.
در همین حال ، آقای ترامپ می تواند از سیستم های منسجم خود مانند فاکس نیوز ، OAN و Newsmax برای ارتباط با طرفداران خود استفاده کند. کارشناسان می گویند رئیس جمهور همچنین می تواند از دفتر مطبوعاتی کاخ سفید استفاده کند. وی موفق شد تا پایان دوره کار خود به برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی ، صدور پیام و پخش فیلم ادامه دهد.

طرفداران رئیس جمهور ترامپ چه می گویند؟

بلافاصله پس از ممنوعیت توئیتر ، بسیاری از طرفداران رئیس جمهور ترامپ حساب های پارلر خود را به اشتراک گذاشتند ، از جمله آنجلا استنتون کینگ ، نویسنده طرفدار توطئه ، QAnon ، و توماس ماسی جمهوری خواه. . راش لیمبو ، مجری محافظه کار ، تعلیق را در توییتر اعلام کرد.
مسدود شده توسط یوتیوب ، توییتر ، رئیس جمهور ترامپ چگونه با طرفداران صحبت می کند؟  - تصویر 3

رئیس جمهور ترامپ به طور فزاینده ای توسط سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مسدود شده یا به حالت تعلیق در می آید.

بسیاری از جمهوری خواهان تصمیم شرکت های رسانه های اجتماعی برای سرکوب آرا cons محافظه کارانه را محکوم کرده و معتقدند که این امر باعث قطبی شدن هرچه بیشتر کشور می شود.

بنیاد Electronic Frontier Foundation ، یک گروه حقوق دیجیتال ، از منع شبکه های اجتماعی از “مدیریت سیستم عامل های خود” حمایت می کند ، اما خواستار شفافیت و ثبات در تصمیم گیری ها است.

آیا سیستم عامل های آنلاین می توانند آقای ترامپ را “ساکت” کنند؟

شرکت های سیلیکون ولی به طور مرتب محتوای مضر را از اطلاعات غلط در انتخابات گرفته تا نفرت و تهدید به خشونت ، البته با موفقیت کم ، مسدود می کنند. با این حال ، آخرین اقدامات آنها شاید شدیدترین اقدامات باشد.
مسدود شده توسط یوتیوب ، توییتر ، رئیس جمهور ترامپ چگونه با طرفداران صحبت می کند؟  - تصویر 4

پرزیدنت ترامپ اعلام کرد که بستر سخنرانی خود را ایجاد کرده است.

متمم اول با بیان اینكه به آنها اجازه می دهد محتوای خشونت آمیز را در سیستم عامل خود تطبیق دهند ، آزادی بیان را كه معمولاً در مورد شركتهای خصوصی اعمال نمی شود ، تضمین می كند.

“من فکر می کنم در طول چهار سال گذشته علاقه عمومی مردم به حفظ حساب رئیس جمهور توییتر و سخنرانی در بسیاری از سیستم عامل ها وجود داشته است. اما واضح است که کارهایی که وی انجام می دهد جایگزین تمام مزایای هرگونه سیاست گذاری معقول عمومی است. “” گفت: کریس کربس ، مدیر سابق آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *