مشترکین Mysterious Record Shop برای 1 میلیون اقتصاددان YouTube!

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] ستاره های پرجمعیت YouTubers Shuka ، Budoknam و Shinimdang ، که قیمت سهام آنها در فروشگاه Mysterious Record Store در حال افزایش است ، به عنوان میهمان در یک صف قرار می گیرند.

مشاوره سرمایه گذاری معطوف به معرفی “ترانه زندگی” است که او ساخته است.

در تاریخ بیست و نهم ، “Bedal Gayo-Mysterious Record Shop” از JTBC (که از این پس به عنوان “فروشگاه رکورد مرموز” نامیده می شود) دارای سه مورد از داغترین YouTube YouTube Shuka ، Budoknam و Shinimdang خواهد بود.

آنها قصد دارند با نکاتی در مورد سرمایه گذاری که بسیاری از مردم درباره آن کنجکاو هستند و همچنین داستان هایی درباره زندگی روان و آهنگ های زندگی خود که باعث اعتماد به نفس آنها می شود ، یک وقت سرگرم کننده و پاداش آور فراهم کنند.

سه عضو شوکا ، بومنام و شینیمدانگ هنرمندان محبوب با میانگین 1 میلیون مشترک هستند که دانش و تجربه خود را در مورد سهام ، املاک و مستغلات و کارآفرینی به اشتراک می گذارند.

آنها به عنوان هنرمندان برجسته در زمینه اقتصادی ، سخاوتمندانه به تجربه متنوع و دانش مالی خود ، که مردم معمولاً در مورد آن کنجکاو بودند ، اما نمی دانستند ، اعتراف کردند.

به طور خاص ، در این روز ، این سه ترانه های زندگی مانند Jayang-Bun را اجرا کردند که باعث شد آنها خود را معرفی کنند و یک داستان خاص مربوط به این آهنگ منتشر کنند. داستان های زندگی که آنها افشا کردند ، قصد دارد همراه با موسیقی خوب ، همدردی گرم ، راحتی و خنده دلنشین را به مخاطب منتقل کند.

شوکا ، مدیر سابق صندوق ، هنگام حضور در دانشگاه ملی سئول به مدت 10 سال به عنوان یک بازیکن بازی کرد. او آهنگ “ستاره ، باد ، خورشید و عشق” کیم جونگ هوک را به عنوان آهنگ مورد علاقه خود انتخاب کرد ، آهنگی که قبل از شروع بازی هر روز صبح در آن زمان می شنید.

او سپس توجه خود را متمرکز کرد و آهنگ هایی را ارائه داد که وقتی عزت نفس او به دلیل کار شرکت به پایین افتاد ، او را به گرمی دلداری می داد و آهنگ هایی که اعتماد به نفس را در او ایجاد می کند ، که در حال حاضر به عنوان یک خالق فعالیت می کند ، اعتماد به نفس او را جلب می کند.

بو بود رید-نام که از یک سرپرست سایت ساخت و ساز مجتمع به یک توسعه دهنده املاک و مستغلات رفت ، “غریزه” یون جونگ شین را به عنوان اولین آهنگ در زندگی خود انتخاب کرد. Shinzaimdang پس از دیدن پاسخ افتخار آمیز رئیس فروشگاه ضبط یونگ شین یون ، گفت: “احساس کردم در زندگی اجتماعی خوب نیستم.

معاون خواننده ، شما باید در زندگی کاری خود کار خوبی انجام داده باشید. گفته می شود که دلیل خاصی وجود دارد که بودوکنام ، که در آن زمان دانشجوی تازه وارد جامعه بود ، “به طور غریزی” یون یونگ شین را به عنوان تنها آهنگ مشابه دوستان انتخاب کرد.

قاضی ایمدانگ ، که در زمینه چگونگی درآمدزایی تبحر دارد و بیشترین مشترک را در میان سازندگان اقتصادی دارد ، به طور مداوم هر سه آهنگ تهیه شده با احساس “تقلب” را انتخاب می کند.

انتظار می رود “آواز زندگی” که حاوی داستان زندگی خشن اوست ، او که زندگی خود را بدون دانستن چگونگی تسلیم و چالش برانگیز گذرانده است ، پیامی قوی از خود به جای بگذارد و طنین انداز مخاطبان شود.

شما می توانید تاریخ عمیق خالقین برجسته اقتصادی کشور شوکا ، بودنام و شینیمدانگ و همچنین خنده و شیمی احساسی 4MC یون یونگ شین ، ژانگ یون جون ، کیو هیون و وندی را که در هیچ کجا شنیده نمی شود ، بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *