مصاحبه با سفیر ایالات متحده هریس ، نخست وزیر جئونگ سای گیون

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] نخست وزیر جئونگ سای گون با سفیر ایالات متحده در کره با هری هریس مصاحبه کرد که در تاریخ 18 ژانویه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 5:30 بعد از ظهر (30 دقیقه) از دفتر دولت سئول بازدید کرد.

نخست وزیر چونگ کار سفیر هریس را به مدت دو سال و نیم در روابط RK-US ستود و خواستار ادامه علاقه و تعهد به توسعه اتحاد RK-US به عنوان دوست کره حتی پس از استعفا شد.

علاوه بر این ، برآورد می شود که روابط دو کشور از طریق همکاری هایی مانند “پیشرفت روند صلح شبه جزیره کره” ، پاسخ کرونا 19 و همکاری اقتصادی مانند “تجارت و سرمایه گذاری برای دوران پس از تاجگذاری” تعمیق و توسعه بیشتری یابد. انقلاب صنعتی چهارم باید ادامه داشته باشد. آنها تأکید کردند که این کار را انجام خواهند داد.

سفیر هریس گفت که بسیار خوش شانس است که می تواند به عنوان سفیر ایالات متحده در کره خدمت کند و گفت که او پس از روی کار آمدن خود به نقش احتمالی در ایجاد اتحاد مستحکم بین RC و ایالات متحده ادامه خواهد داد.

به طور خاص ، گفته می شود که یک خاطره خاص برای کره در اختیار دارد تا تجهیزات قرنطینه ای مانند ماسک کرونا 19 را به جانبازان کره ای مانند ایالات متحده و همچنین سازمان ملل به مناسبت هفتادمین سالگرد جنگ کره در سال گذشته ارائه دهد. وی گفت که انتظار دارد در مناطق مختلف گسترش یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *