معاون دوم وزیر چوی جونگ مون بر همکاری عمومی و عمومی در روابط آسه آن و کره تأکید دارد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] چوی جونگ مون ، معاون دوم وزیر امور خارجه ، در هشتمین مجمع اتصال ASEAN (موضوع: رهنمودهای همکاری ASEAN-کره در دوران نوزدهم پس از تاج) ، که توسط ASEAN برگزار شد ، شرکت می کند -مرکز کره و با حمایت مالی وزارت امور خارجه در نوزدهم. وی با توجه به “جامعه ای متمایل به مردم صلح و رفاه” ، بر همکاری متقابل سودمند در زمینه روابط با آسه آن تأکید کرد و خواستار علاقه و حمایت شد تا تجار ما بتوانند در پروژه های مهم آسه آن شرکت کنند.

معاون وزیر چوی ارزیابی کرد که حتی در شرایط کرونا 19 ، کره و آسه آن همکاری را برای حفظ تبادل افراد و مواد مانند اشتراک قرنطینه و تجهیزات پزشکی و استفاده از گذرگاهها و روشهای سریع برای ورود به موارد استثنا تشویق می کنند.

وی همچنین تأکید کرد که دولت کره از طریق اجرای New South Policy Plus یک فضای تجاری و سرمایه گذاری متقابل با ASEAN سودمند خواهد ساخت و از طریق مشارکت در صنایع آینده به بهبود اتصال کمک خواهد کرد.

در این مجمع پنج استراتژی اصلی برنامه اتصال ASEAN 2025 مورد بحث قرار گرفت و ASEAN امیدوار است که یک رابطه اقتصادی سودمند با کره در زمینه “زیرساخت های پایدار” و “نوآوری دیجیتال” ایجاد کند.

مقامات هشت کشور آسه آن ، از جمله وزارت فواید عمومی و راه های فیلیپین ، آژانس سرمایه گذاری اندونزی و شرکت برق دولتی مالزی ، وضعیت حمل و نقل ، انرژی و پروژه های شهر هوشمند را در 19 کشور پس از کرونا به اشتراک گذاشتند و با آنها گفتگو کردند شرکت های کره ای .

معاون وزیر چوی به مناسبت این گردهمایی از مرکز آسه آن کره ای برای فراهم آوردن محلی برای برقراری ارتباط بازدید کرد و از این مرکز خواست تا در اجرای سیاست جدید جنوبی دولت کره با یکدیگر همکاری ارگانیک داشته باشد.

وزارت امور خارجه به کشف روشهای مختلف برای ارتقا cooperation همکاری آسه آن و کره و اجرای سیاست جدید جنوب ادامه خواهد داد و مشارکت استراتژیک بین آسه آن و کره را از طریق مشارکت و ارتباط در زمینه های اصلی مانند اتصال تقویت خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *