معاون رئیس جمهور مایک پنس آخرین اقدام را برای پیروزی ترامپ انجام داد؟ | جهان

[ad_1]

با این حال ، طبق قوانین فدرال ، آقای پنس قدرت معکوس کردن پیروزی جو بایدن را نداشت. آقای پنس به عنوان رئیس مجلس سنا ریاست این رویداد غالباً “آرام” را بر عهده داشت.
عصر روز 23 دسامبر ، آقای ترامپ شخصاً توییتی نوشت و از آقای پنس خواست از موقعیتی برای حذف تعداد آرا elect انتخاباتی از کشورهای موجود در میدان جنگ که پیروزی بایدن را تأیید می کند ، استفاده کند. وی معتقد است اگر آقای پنس معتقد باشد رای دهندگان غیرقانونی وجود دارند ، معاون رئیس جمهور حق دارد یک حوزه انتخابیه جدید را درخواست کند.

CNN گزارش داد که آقای ترامپ همچنین از 6 ژوئن پرسش از مشاوران درباره ماموریت آقای پنس را آغاز کرده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس آخرین اقدام را برای پیروزی ترامپ انجام داد؟  - تصویر 1

واقعیت این است که نقش معاون رئیس جمهور در روند انتخابات بسیار محدود است: وی مسئول بازكردن مصوبات ارسال شده توسط دانشكده انتخاباتی هر كشور ریاست جلسه عمومی پارلمان و عدم توجه به نتایج انتخابات را دارد.

قانون اساسی ایالات متحده و قانون شمارش 1887 از رئیس سنا خواسته است همه “اسنادی را که برای رای دادن” در نظر گرفته شده ، باز کند ، این بدان معناست که آقای پنس نمی تواند خودسرانه باشد. داشتن رأی دهنده را انکار می کند ، اگرچه او هنوز هم می تواند تمام آرا for رسمی را برای انتخابات و “انتخاب کنندگان بدل” را که مبارزات انتخاباتی ترامپ در جغرافیای برخی از کشورهای نظامی ترتیب داده است ، باز کند.

به گزارش نیویورک تایمز ، دونالد آ ریچی مورخ سابق مجلس سنا گفت: “آقای پنس کارهای زیادی انجام نمی دهد. کار او فقط خواندن همه چیز با صدای بلند است. “

بنابراین ، چه چیزی منتظر 6 ژوئن آینده است؟

تا زمانی که معاون پنس نتوانست رای گیری انتخاباتی را در 6 ژوئن لغو کند ، اعضای کنگره از نظر تئوری این قدرت را دارند.

اگر یک سناتور و یک سناتور با گروهی از رای دهندگان مخالفت کنند ، اتاق و سنا برای تصمیم گیری جداگانه رأی می دهند.

معاون رئیس جمهور مایک پنس آخرین اقدام را برای پیروزی ترامپ انجام داد؟  - تصویر 2
گروهی از جمهوری خواهان متعهد شده اند که با رأی دهندگان جو بایدن مخالفت کنند و حداقل یک سناتور جدید گفته است که در حال بررسی آن است. با این حال ، این تلاش خطر شکست بالایی دارد.
کنگره باید به لغو وضعیت انتخاباتی رای دهد ، بعید به نظر می رسد زیرا مجلس نمایندگان توسط دموکرات ها کنترل می شود و سناتورهای ارشد جمهوری خواه اعتراض آشکار کرده اند. این را تصور کنید و از همکاران بخواهید که به این طرح نپیوندند.
از آنجا که وی تمایلی به قبول شکست نداشت و نمی توانست پیروزی آقای بایدن را در دادگاه معکوس کند ، طرفداران آقای ترامپ امیدوار بودند که روند انتخابات به عنوان آخرین استراتژی برای ادامه کار خود باشد.

پرزیدنت ترامپ در 21 دسامبر در کاخ سفید با چند جمهوریخواه دیدار کرد و در مورد برنامه های خود برای مخالفت با رای دهندگان گفتگو کرد و در آخر هفته ، ترامپ جمهوری خواهان را تحت فشار قرار داد تا به جنگ برای او ادامه دهند. و به رهبران سنا جمهوری خواه حمله کنند زیرا اعتراف کردند آقای بایدن خیلی زود در انتخابات پیروز شد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس آخرین اقدام را برای پیروزی ترامپ انجام داد؟  - تصویر 3
در 22 دسامبر ، آکسیوس گفت وقتی رئیس جمهور ترامپ از اینكه معاون وی تمام تلاش خود را نكرده است ناامید شد كه پنس می تواند تحت فشار قرار گیرد ، حتی اگر آقای پنس علناً از پرونده ریاست جمهوری در دادگاه حمایت كرد. .

اتفاقی که 4 سال پیش افتاد

هنگامی که کنگره آمریکا چهار سال پیش پیروزی ترامپ را تأیید کرد ، آقای بایدن رئیس آن بود. در آن زمان ، وقتی گروهی از دموکرات ها علیه رای دهندگان مورد حمایت ترامپ صحبت کردند ، آقای بایدن به آنها خیره شد و گفت: “دیگر تمام شد”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *