معاون شهردار لی چانگ جا از شهر گیمچون ، بازرسی در محل از امکانات اصلی محیطی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] معاون شهردار لی چانگ-جی از شهر سیمچون در تاریخ دوم از دفتر محیط زیست شهر گیمچن بازدید کرد تا از فعالیت اصلی ترین امکانات زیست محیطی و وضعیت مدیریت ایمنی در شهر سیمچون بازدید کند و کارکنان را در محل تشویق کند.

سرویس محیط زیست شهر گیمچئون در تصفیه خانه فاضلاب گیمچئون (80،000 تن در روز) ، تصفیه خانه لجن فاضلاب (50 تن در روز) ، کل تصفیه خانه فسفر (80،000 تن در روز) در روز ، تصفیه خانه آپو واقع شده است. (2 150 تن در روز) ، تصفیه خانه کوچک روستایی 35 ما یک تاسیسات ، تاسیسات تصفیه مواد زائد مواد غذایی (20 تن در روز) ، تاسیسات فرآوری فضولات (120 تن در روز) ، کمپوست کود دامی (70 تن /) روز) و نیروگاه سوزاندن زباله (48 تن در روز).

تصفیه خانه فاضلاب گیمچئون ، که 62،500 تن در روز فاضلاب تولید شده در شهر را تصفیه می کند و از طریق نگهداری جامع تأسیسات و بهره برداری کارآمد از طریق گسترش مداوم و بهبود امکانات فاضلاب ، جایزه ملی “بهترین جایزه” در سال گذشته وضعیت وضعیت مدیریت عمومی فعالیت های فاضلاب ارزیابی 」سه سال متوالی در ارزیابی عملیاتی ، از جمله جایزه ، اعطا می شود و به دنبال بهبود کیفیت زندگی شهروندان است.

معاون شهردار لی چانگ جائی گفت: “افزایش پسماند شهری به دلیل گسترش فرهنگ تحویل به دلیل شیوع طولانی مدت COVID-19 به عنوان یک معضل اجتماعی ظاهر شده است.” ما از کارکنان دفتر بازرگانی به دلیل سخت کوشی تشکر می کنیم و لطفاً همه تلاش خود را بکنید تا شهروندان از یک محیط زندگی تمیز و تمیز برخوردار شوند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *