معاون وزیر اشتغال و پارک کار هو جین استعدادهای جوان را به رهبری اقتصادی رو در رو تشویق می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] معاون وزیر اشتغال و پارک کار هو جین در تاریخ 19 ژانویه ساعت 14:00 در پنجمین مراسم آکادمی آکادمی جوانان سامسونگ حضور یافت و دانشجویان ثبت نام شده را برای تکمیل دوره یک ساله تحصیل تشویق کرد.

Samsung Youth Software Academy یک پروژه آموزش استعداد برای نرم افزار جوانان است که توسط سامسونگ الکترونیکس برای کمک های اجتماعی رهبری می شود.

این یک دوره آموزشی است که بر اساس الزامات مورد نیاز در محل کار برنامه درسی را تدوین و مدیریت می کند و وزارت اشتغال و کار در روند کار بر روی این برنامه همکاری نزدیک با سامسونگ الکترونیک دارد تا به جوانان کمک کند آماده شدن برای کار

نایب رئیس کیم یونگی از کمیته استخدام نیز در این مراسم حضور یافت و بر اهمیت پرورش منابع انسانی از طریق همکاری بین دولت و بخش خصوصی تأکید کرد. 750 دانش آموز ثبت نام شده در یک جلسه حضوری شرکت کردند و بار دیگر قول دادند: “من اشتیاق خود را وقف توسعه یک فناوری اطلاعات (IT) می کنم که هر کسی می تواند آن را تشخیص دهد.”

معاون وزیر پارک گفت: “دولت تمام تلاش خود را برای پرورش منابع انسانی در فن آوری های جدید و صنایع جدید در پاسخ به نیازهای مشاغل و جوانان انجام خواهد داد.” برنامه های آموزش K-digital مانند آموزش K-Digital و اعتبارات K-Digital ، که آموزش هایی برای بهبود مهارت های اساسی دیجیتالی متقاضیان کار را فراهم می کند ، به شدت ارتقا می یابد و این پروژه ها به مناطق دیگر مانند Green New Deal گسترش می یابد. این است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *