معاون وزیر پارک یانگ بیوم می خواهد به کمپین ارسال هدایای محصولات کشاورزی و حیوانی بپیوندد

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] معاون وزیر کشاورزی ، غذا و امور روستایی پارک یانگ بیوم بعد از ظهر 30 ژانویه ، فقط ده روز قبل از سال جدید قمری ، از هانارو مارت ، یانجای واقع در سوچو گو ، سئول بازدید کرد.

معاون پارک وزیر گزارشی در مورد روند فروش و عملکرد محصولات آتی برای محصولات کشاورزی و دامی در Nonghyup Hanaro Mart پس از افزایش قیمت محصولات کشاورزی و دامی تحت قانون منع نماز (100000 درآمد 20 پوندی) در سال جدید قمری دریافت کرد تعطیلات (1.14 ~ 2.14). بیا بریم مزرعه! ما پیشرفت رویداد “نمایشگاه ویژه Seo (1.10 ~ 2.10)” را بررسی کردیم.

وزارت کشاورزی و غذا بر اساس قانون ممنوعیت درخواست ، که منجر به افزایش مصرف محصولات کشاورزی و حیوانی و گسترش عرضه محصولات کشاورزی و حیوانی شده است ، ارزش هدیه را افزایش داده است تا مردم بتوانند محصولات کشاورزی و دامی کره ای را به صورت منطقی خریداری کنند. قیمت ها قدردانی کرد و گفت: “بیایید کشاورزی در کره انجام دهیم! اقدامات مختلفی برای احیای مجدد مصرف مانند “نمایشگاه ویژه سئول” تشویق می شود

معاون وزیر پارک گفت: “ما انتظار داریم كه این افزایش قیمت آتی به جامعه كشاورزی ما كه از خسارات بی سابقه سال گذشته و كاهش مصرف آن به دلیل COVID-19 متحمل خسارات زیادی شده است ، كمك كند.” لطفا ابراز تاسف كنید كه زادگاه خود را به عنوان یک هدیه برای محصولات کشاورزی و دامی ما. “

علاوه بر این ، “وزارت کشاورزی و غذا و تعاونی های کشاورزی و دیگران. آنها در انجام کارزاری برای ارسال هدیه برای تعطیلات سال نو پیشگام خواهند شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.