معاون وزیر پسر میونگ سو ، “ایمنی جاده زمستان باید با دقت مدیریت شود”

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] با توجه به پیش بینی وزش باد شدید و برف شدید در تاریخ 28 ژانویه ، سون میونگ سو ، معاون دوم وزیر وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، برای بررسی اقدامات برای برف روبی در زمستان و قرنطینه تاج -19. وی از زحمات پرسنل میدانی به عنوان کارکنان مدیریت راه قدردانی کرد.

معاون وزیر سین ، که از دفتر مدیریت زمین در جسان بازدید کرده بود ، تجهیزات مربوط به اقدامات برف روبی را در زمستان به طور مستقیم بررسی کرد و گفت: “لطفاً نسبت به موضوعاتی که مستقیماً مربوط به ایمنی عمومی است مانند اقدامات برف روبی بیش از حد واکنش نشان دهید.” گفت: “به ویژه ، تا فردا (بیست و نهم) ، با بارش شدید برف. از آنجا که وزش باد شدید طوفان نیز پیش بینی شده است ، لطفا هوشیار و با دقت آماده باشید. “

علاوه بر این ، معاون وزیر سون گفت: “از اینکه بی صدا در زمینه برف روبی کار می کنید ، حتی در شرایط سخت مانند رعایت قوانین پیشگیری از کرونا-19 ، متشکرم.”

پس از آن ، معاون وزیر سون ، که از سایت ملی راه سازی Boryeong-Taean 1 بازدید کرد و گزارشی از وضعیت پروژه دریافت کرد ، گفت: “تونل زیر آب Boryeong-Taean سهم بسزایی در احیای اقتصادی منطقه Chungnam خواهد داشت. “برای ایجاد امکان.”

وی همچنین دستور داد: “فشار را بر ایمنی سایت های ساختمانی در زمستان کاهش ندهید ، به طوری که هیچ حادثه ایمنی تا آخرین روز ساخت طولانی ترین تونل زیر آب کره رخ ندهد.”

از طرف دیگر ، این بررسی در محل با رعایت دقیق دستورالعمل های فاصله اجتماعی COVID-19 انجام شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *